Nasze avatary

Piszcie co oznaczaja wasze avatary , jakie mieliscie wczesniej i jak sie podoba avatar innego usera itp

Bardzo interesujacy topic :roll:

Moja avatar jest metaforą (trudne słowo) zimy oraz alegorią (jeszcze trudniejsze słowo) motocykli Harley Davidson

ja mam fotke z armii… robił mi ją kumpel na poligonie w Biedrusku… a w łapkach miałem ukochanego kbw SWD :slight_smile:

a w moim jest kolo z Warcrafta 3 (swego czasu ostro nawalem w ta gre raz na bnecie i na kampanii)

Hmmm…

U mnie poprostu jest postać anime. :PPP

Herman123 Ja też

Ale zeby nie był OT to ja mialem najpierw bernardyna ponieważ posiadam takiego pieska. Póżniej miałem Taki robiony w paincie. On znaczył tyle że był tam mój nik. Ateraz mam mojego skutera ale zdjecie z neta ja go nie robiłem , poprostu ten sam model .

Chyba nie muszę tłumaczyć :mrgreen:

Taki se ludek, wynik zabawy na Phostoshopie.

Hmmm…

U mnie też mamy do czynienia z metaforą - Z pochodzi od pierwszej litery z agorskid, niektórzy dopatruję się tutaj odniesienia do niejakiego Zorro, ale to tylko pogłoski :stuck_out_tongue:

Z kolei tło (zawierające w sobie 01010) ma wyrażać mój pociąg do cyfrowego świata komputerów :smiley:

Poprzednie avatary i avatary na innych forach:

d5oy3rdq7tbdzzgs.jpgkf5q7r946wtr5269.jpg

9c70jk9gg222qovn.jpgcex9rfn15vj8xh93m.jpg

Te dwa ostatnie to moja mała paskudna szynszyla…

Joda rules,no ja mam postac z gwiezdnych wojen

a ja ma zdjecie ktore zrobiłem sobie w dzień rozpoczecia roku szkolnego … :mrgreen: …

<— mój stary avatar…

----> podoba mi sie jeszcze avatar korai’a :smiley:

BTW: ciekawy temat :lol:

A mój to Anioł Bólu.

Heh po prostu lubie takie mroczne klimaty :smiley:

a ja lubię oczy jako avatary :stuck_out_tongue: ale na tym forum mam starą wersję avatara, nowa wazy nieco za dużo i nie mogę jej wrzucić :stuck_out_tongue: a jakoś nie nachodzi mnie ochota na kompresję obrazka :stuck_out_tongue:

A mój avatar wziął się stąd, że jestem miłośnikiem zarówno tego instrumentu w avatarze, jak i muzyki rockowej.

heh a ja nie mam tutaj avatara, bo niemoge się na rzadnego zdecydować, część odpada ze względu na rozmiar :wink:

bo są fajne :slight_smile: ale ostatnio tez niemoge żadnych ciekawych znaleźć :?

po napisaniu tego posta skompresowałem avatar… oto jest nowy :stuck_out_tongue:

Airborn , mam nieco takich zdjęć, mogę ci jakieś zarzucić.

moj papug :slight_smile:

ja mam gostka z top gear bo lubie ten program i ogolnie uwielbiam motoryzacje i predkosc

anime. Asuka.