Natrętne komunikaty Brak Dysku

Cześć.

Mam probelm.

Ostatnio miałem wirusa. Sformatowałem cały dysk, postawiłem system, zainstalowałem Comodo internet security. Według niego każda aplikacja w nowo postawionym Xp-ku to wirus (takie komunikaty ignorowałem, bo sam siebie wykrywał jako wirusa.:D). Gdy się z tym uporałem zaczęły mi wyskakiwać komunikat System Windows - Brak dysku. Pokazuje się nawet wtedy, gdy program “na płytę” jest wyłączony, pokazuje też przy takich programach jak Windows Live, Ashampoo burning studio, gg java i inne. Co sie dzieje z tym komputerem?

Skoro “na luzie”, to może cały Twój system to jeden wirus?

nie, świeżo zainstalowany? Gdy tylko net podłączyłem, odrazu pobrałem Comodo IS. Niemożliwe żeby wirusy były w kompie…

Ja bym Ci radził ponowną reinstalację systemu i zaraz po niej nie instaluj “ciężkiego” i faktycznie czasem przeszkadzającego Comodo IS, lecz (choćby tymczasowo) lekką Avirę, która ustawiona domyślnie nie będzie Ci w niczym przeszkadzała, no chyba, ze faktycznie trafi na wirusa. I wcale nie radzę tego “na luzie” :slight_smile:

Możliwe, możliwe :slight_smile: Sam tak miałem, wpiąłem kabla, z dobrychprogramów pobrałem avirę, i już coś potem znalazła ;p

Ostatnio pobrałem również skaner dobrychprogramów i znalazła tylko jednego wirusa. Comodo znalazł ich aż 20 z tym, że to były programy takie jak firefox, gg, jak i komodo…

Spróbuj Dr.Web Cure it! tylko anuluj to szybkie skanowanie i zapuść gruntowny