Natrętne okna - ads by info

Witam. Mam problem z usunięciem wirusa(?) który nagminnie wyświetla mi okna reklamowe. Są co prawda puste, ale i tak strony mi się rozjeżdżają. Przez 2 dni korzystałem z darmowego AVG, bo licencja na płatnego KIS’a mi wygasła. W tym czasie złapałem to ustrojstwo i nie mogę się go pozbyć za nic w świecie. Zrobiłem format zacząłem wgrywać wszystko od nowa i problem pojawia sie na nowo. Nie pomagają blockady z adblock plus’a ani KIS’a 2015. Poradniki które są w internecie przerobiłem już chyba wszystkie i niestety żaden nie rozwiązuje mojego problemu z tego względu, że nie mam żadnego niechcianego oprogramowania które nieświadomie zainstalowałbym na komputerze. Nawet jeśli coś by było to wywaliłem już, a problem nadal występuje. Poniżej zamieszczam screen’a aby zobrazować o co dokładnie mi chodzi.

 

Proszę o jakieś wskazówki, a najlepiej rozwiązanie problemu, bo nie wyrabiam już z tym ustrojstwem. Jedyną stroną na której tego nie widzę jest google.pl.

post-267254-0-04577500-1413891578_thumb.

Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit.