Natrętne próby włamań

Jak zniechęcić gościa, który co 30 minut próbuje się włamać do mojego kompa mam jego IP 87.206.142.35 dziennie po 180 razy próbuje mam NIS 2006

idz z tym na policje

Złączono Posta : 26.09.2006 (Wto) 12:22

powinni go namierzyc i skutecznie zniechecic ;]

a na pewno są to włamania?

ziomek jest z chello więc zadzwoń do nich i podaj ten adres i niech sprawdzą co jest grane…

pozatym jeżeli próbuje włamać się co 30 minut i dziennie robi to 180 razy to doba musiałaby mieć 90 godzin :stuck_out_tongue:

Mialem ten problem ale okazalo sie ze to jakis robal czy cos :mrgreen: Jakies

20 dziennie.Zmien blokade komputera z ktorego byl atak na 120 minut albo wiecej.Ja tak zrobilem i mam spokuj na pare godzin :stuck_out_tongue:

Norton wyświetla mi taki alert ,“Włamanie: HTTP MS IIS NTLM ASN1 BO. Intruz: 87.206.142.35(1103). Poziom zagrożenia: Wysoki. Protokół: TCP. Zaatakowany adres: …Moje IP… . Zaatakowany port: http(80).”

Nic z tym nie zrobisz :smiley: ataki sa i beda,zmien sobie w ustawieniach ‘Blokuj atakujacy komputer przez i tu np:120 minut’ Ja tez mam czesto ataki 8)

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Skoro ma NIS 2006, to znaczy że firewalla ma :slight_smile:

Dziękuje wszystkim za pomoc :smiley: