Nauczycielka ukarała ucznia za używanie Linuksa

Żródło: http://republika.onet.pl/32096,26,1,fabryka.html

Wiadome, że babka ma coś nieteges w głowie… gdybym ja ją spotkał. Dla mnie to niezły absurd.

Ehh:/ Ciemnota ludzka nie zna granic:/ Swoją drogą Ciekaw jestem kiedy ona studiowała i jaką dystrybucje ona wtedy “próbowała”

Dzieciak pewnie się na kompach nie znał i przyniósł coś aby zaszpanować .

Co za brak wiary. :lol:

ale cały jej tekst

To po prostu :hahaha:

Rozumiem jeszcze ukaranie ucznia za to, że uruchamiał programy na komputerze szkolnym bez zgody nauczyciela:

Tak więc musiał uruchomić LiveCD na komputerze szkolnym.

Ja na miejscu tego ucznia pokazałbym nauczycielce licencję tego systemu. I poprosił, żeby udowodniła to, że jest to nielegalne podając jakiś przepis prawny, który na to by wskazywał.

tu jest cały list

Jednak USA to ciemnogród. Dzięki takim “profesorom” chowa się tam tylko bezmózgich spaślaków i silikonowe kopie lalki Barbie, dla których definicją kultury wysokiej jest spotkanie w McDonald’s i seks po pijaku podczas Mardi Gras czy innych Spring Break. I niestety ta “pani profesor” ma rację - przykład idzie z góry, od dorosłych. Broń nas Boże przed takimi wzorcami. Normalnie brak słów.

Tu się nie ma co śmiać tu trzeba płakać ![-o<

ze śmiechu :lol:

No nie, ten list mnie rozwalił :hahaha: , będę musiał usunąć ubuntu bo jeszcze do więzienia trafię :lol: , ludzka głupota jednak nie zna granic :glupek2: .

W jaki sposób ten uczeń został ukarany? Jakie kary dla uczniów przewidziane są w Teksasie?

W temacie “czego uczycie się na informatyce?” ktoś napisał, że informatyka nauczana jest w szkołach tylko w Polsce. Wygląda na to, że to jednak nieprawda.