Nauczycielka zgubiła sprawdzian...:/

(Neowg) #1

Witam ! Nie całe trzy tygodnie temu napisałem sprawdzian z fizyki. Byłem bardzo zadowolony ponieważ pytania mi podeszły i napisałem go świetnie . W ubiegły piątek pani oddawała sprawdziany ale ku mojemu zaskoczeniu tej pracy nie było :o . Powiedziała że jeszcze poszuka że być może praca gdzies się zawieruszyła…Potem dodała że jeżeli jej nie znajdzie bedę musiał zdawać test jeszcze raz :shock: Słyszałem że jest tak że jeżeli nauczyciel zgubi sprawdzian ma obowiązek wpisać ocenę bardzo dobrą. Czy to jest prawda ? . Najlepiej by było gdybym miał jakiś dowód na to że to prawda jakiś urywek statusu szkoły itp . Bardzo proszę o pomoc :frowning:

(pysiu) #2

w każdej szkole powinien być status i przepisy idż do sekretariatu zapytaj sie o nie :wink:

(Nowy10) #3

na sile nie wygrasz, nawet jak teraz postawi ci 5, nastepnym razem przypilnuje i przy najblizszej okazji sie odwdzieczy :slight_smile:

(komin15) #4

Każdy uczeń ma prawo iśc do dyrektora/sekretariatu i poczytać statut czy WSO [(wewnątrz szkolny system oceniania) jestem przewodniczącym to wiem:P] ale zobacz na stronie internetowej szkoły np: w tej szkole jest WSO umieszczony w necie.

http://gim1.sandomierz.pl/wso.html

Moim zdaniem to bzura. Uczniowie by kradli testy i nauczyciel musiał by mu wpisac 5. Tak by było. Niestety musisz napisac jeszcze raz.

(_Sylwan_) #5

wniosek jest prosty jak mowisz ze ci pytania siadły to umiesz więc co ci szkodzi napisac jeszcze raz ?? :] no chyba że ściągałes to inna bajka wtedy :D:D

(Azpr) #6

Napisz jeszcze raz w czym problem? Jeśli za pierwszym razem napisałes dobrze to za drugim tez…

(Kicior) #7

Wg mnie znowu powtórna nauka. To masa czasu… :roll:

(Ffk) #8

Kurde ja bym sie wyklucal ja nie wiem. Jej wina ze zgubila a wiec teraz musi “od pokutowac” :stuck_out_tongue:

Ja bym sie z babka klocil, jakby powiedziala ze nie ma dowodu ze dostales te dobra ocene to nie chodz na lekcje i potem musi wpisywac obecnosci bo nie ma dowodow ze Cie nie bylo(tylko klasa by to musiala potwierdzic :P)

(komin15) #9

Jeśli tak bardzo Ci zalezy tomoze od tej strony.

Zobacz w statusie ile nauczyciel ma na sprawdenie prac.

(freedom) #10

idź przeczytaj ten WSO (czy jakoś tak), jeśli jest tam, że masz dostać 5, to dostaniesz i tyle. nie trzeba się wcale kłócić…

(komin15) #11

Najlepiej załatwić to kulturalnie i oprzec to o dowody. Żebyś jeszcze gorzej sobei nei zrobił.

(Neowg) #12

Zgadzam się :slight_smile:

I chyba tak zrobie

(Kpc21) #13

Jak się uczysz to chyba już powinieneś umieć. Ale przeczytaj WSO, może i tak tam jest.

(michalj82) #14

Co się martwisz, może będziesz miał takie same pytania. :smiley:

(Maciejboss) #15

ale przeciez kazdy sie musi uczyc na bierzaco a nie zaliczac stare sprawdziany ktore zgubil nauczyciel to on niech sie martwi bo ja bym sie klocil bo mialem taka sytuacje i sie klocilem i nauczycielka sie spytala na jaka ocene napisalem to powiedzialem ze 4 i mi wpisala

(komin15) #16

Jezu do jakich szkół w chodzicie za dobre słowo 4. Ja musze pożądnie wykuć na 4 i nie ma mowy o takim czymś.

I to lepiej moim zdaniem, przynajmiej coś umiem. Na dłuższą mete w twojej szkole mazek to niech ciał bym być.

(Maciejboss) #17

to bylo wtedy w gimnazjum troche mniej materialu ale teraz jak jestem w technikum i bym mial taka akcje to bym naprawde sie klocil bo nie zamierzal bym sie uczyc znow tego samego materialu jak mam tyle nauki na bierzaco ze nie wyrabiam czasem