Nauka Angielskiego

(Diilaur) #1

witam,

czy zna ktoś może jakiś dobry program do nauki angielskiego?? na poziomie komunikatywnym

jeszcze jeśli ktoś wie niech napisze mi jak się mówi po angielsku;

czy (czy tamta rzecz może być)

słabo mówię po angielsku

prosił bym o napisanie jak się to wymawia;)

(system) #2

jest google translator, są słowniki. Jest bardzo dużo kursów angielskiego, trudno powiedzieć który najlepszy. Przejdź się do jakiejś księgarni językowej i sam oceń wizualnie, który podręcznik by Ci pasował.

(antiferno) #3

google translator hahahahahaha noooo z niego to na pewno sie nauczy :D:D:D

(system) #4

przynajmniej częściowo przetłumaczy zwroty, ale tak jak pisałam warto wybrać się do księgarni językowej.

(Xix Neji Xix) #5

Czytaj ksiazki angielskie. Tylko tak sie nauczysz. Slownik, i ksiaza. Zajmie troche czasu ale sie nauczysz perfect.

Albo mozna sprobowac poleciec do jakiegos kraju gdzie mowia po Angielsku. Takto ja sie nauczylem. Czytalem tylko ksiazki i probowalem pogadac sie ze wszystkimi.

Takze nie polecam Google translate. Prosze jak nieznasz Angielskiego, nie poradzaj nikomu Karolinah. Google Translate niedaje nic. Jak bys chcial(a) Przetlumaczyc wierszyk, niezrowumial(a) bys nic, bo to nie robi zadnego sensu.

Prosze jak masz jakies klopoty z Angielskim, napisz do mnie.

-Huwajux

(system) #6

Trochę angielski znam, a google translate uważam za bardzo dobre narzędzie. Sama nie raz się nim posiłkuję, może nie jest ono idealne i przeznaczone do nauki, ale pomocne.

(Diilaur) #7

wcale ten google translate nie jest taki dobry bo przy dłuższych zdaniach robi błędy. Lece nie długo do anglii i chce się trochę poduczyć a jak już tam będę to jaki sposób jest najlepszy??

(antiferno) #8

http://www.e-angielski.com/ ? w nauce wymowy pomaga słuchanie anglojęzycznej muzyki

(Ejkon) #9

google translator nie jest do nauki ale jest bardzo przydatny i coraz lepszy:) tłumaczy całe zdania i zwroty a jak nie korzystacie to nie mówcie że jest do bani...:slight_smile:

Pozdro:)

(Zio) #10

Do nauki angielskiego polecam super program Profesor Henry :slight_smile: Inwestycja warta swojej ceny.

(Błażej) #11

Żadnymi programami nie nauczysz się języka nawet na poziomie komunikatywnym.

Musisz ogarnąć pare czasów i wiedzieć jak tworzyć zdania/pytania.

Po drugie popełniając błędy, nawet nie będziesz wiedział że je popełniasz bo nikt ci tego nie powie

Najlepszym sposobem są korepetycje u np. 'native speaker'

(Juzekubek) #12

dokładnie, nic nie zastąpi nauki w szkole czy to językowej czy korepetycji

(lukasz_n) #13

najlepsze wyjście to szkoła jezykowa lub korki plus literatura angielska niekoniecznie książki ale np portale informacyjne np bbc.co.uk itd.

(Pikap43) #14

powiem tak - ja duzo gralem i probowalem sie uczyc samemu ale dopiero jak poszedlem do speak up i posluchalem na zywo nativiow to sie przekonalem ile daje nauka w szkole

(system) #15

ostatnio go poprawili dość ładnie. jak dla mnie najlepszy szybki translator w internecie. lepszego chyba sie nie znajdzie. niech tylko wprowadzą wybór kontekstu słownika.

ale to fakt, do nauki się nie nadają. Do nauki najlepsze są programy które sprawdzą się w normalnych szkołach językowych i których tam się używa. W Speak-Up mają fajny z tego co wiem. Niestety nie wiem co to dokładnie jest. Tam są całe cwiczenia itd. Orientuje się ktoś co to może być?

(Jjoasz) #16

ESOL sa darmowe i na roznych poziomach 8)

ps. a ile masz lat, bo od tego zalezy czy pojdziesz do szkoly czy na kurs najpierw...

pps. tu info i wyszukiwarka 'rzadowa' -> http://www.direct.gov.uk/en/EducationAn ... G_10037499