Naukowcy+ virus= głupota

Zaczynam sie bac lol

Zaczynasz swoją karierę na forum … Polecam słownik albo klawiaturę z polskimi znakami

Według mnie to głupota , nie mają na co wydawać pieniędzy ? Jeszcze coś im tam “przypadkiem” wywieje z laboratorium i tyle będzie .

Wyobraźcie sobie, że macie wirusa i musicie zmienić dysk… i tak w kółko, a jak to trafi do sieci> :x

keyman nie doczytałeś dokładnie , tym nie można się zarazić tylko musi zostać przeprowadzony atak na komputer albo jakaś osoba musi zrobić to fizycznie

bardzo dobry pomysł naukowców, mam nadzieje że sprzedadzą go specjalistom z Microsoft’u którzy stworzą nieusuwalnego windowsa jako jedyny słuszny system operacyjny!! i nie będzie zmiłuj!!

I tak źle, zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo, że taka kaszana dostanie się na nasze dyski :frowning:

Jeżeli ten virus jest niezniczszczalny bo jest w biosie twierdzą błędnie. Jest jeden sposób, by się go pozbyć Sikierka Lub Młotek.

O to mi chodzi!

Bzudry pisza w tym artykule, wy go czytacie, piszecie jeszcze wieksze bzdury

Nie zniszczalny wirus… :lol: - dzieci neo pewnie uwierzą, ale tak na prawde to to wszystko się z czegoś składa i jak by to przeanalizowac to doszlibyśmy do tego że to nie bardzo możliwe :lol: .

W ogóle jako argument podają że wirus zapisuje się w komputerze i nie da się go usunąć NAWET PO WYMIANIE DYSKU…i to jest argument na to że jest nie zniszczalny, dla mnie to jest śmiech na sali, przecież logiczne że jak wirus zapisuje się do BIOS to trzeba kombinować w BIOS a nie w HDD.

To tak jak by nam się zalęgły karaluchy w lodówce a my wymienili byśmy kuchenke i narzekal że dalej biegają nam po kuchni :lol:

A możę karaluchy też są nie zniszczalne ? :lol:

Piszesz jak dziecko neo , wiem że sam to robie , ale powinieneś wkładać w posty trochę mniej uczuć.

Dla mnie to jest możliwe , nie wiem jak to zrobili , ale jest możliwe

Według mnie każdego wirusa da się jakoś pozbyć… zastanawia mnie po jakie licho wynaleźli takiego virusa?! Zapewne kiedyś przedostanie się do sieci i tylko pogratulować, granica ludziej głupoty nie zna granic. Zastanawia mnie to dlaczego, jeszcze raz dlaczego tworzą te wirusy nie wiem może to daje jakąś satysfakcję, ale zdrowym umysłowo to chyba nie można być. Nie wiem może trudne dziecinstwo czy co innego skłoniło ludzi do tworzenia virusów. To mnie właśnie zastanawia.

Mam tylko nadzieje, że ten virus! Gdy już zrobi się format dysku. Następnie przejdzie się do flashowania biosu, nie będzie tak, że pod czas flashowania wejdzie na dysk a potem do biosu.