Navigator na WindowsCE

Cześć!

Czy ktos z Was korzysta z mapfactor navigator na Windows CE? Potrzebuje włączyć wyszukiwanie jednowierszowe (tak jak w wersji androidowej) offline, ale nie widzę nigdzie takiej opcji. Nie ma, czy muszę gdzieś aktywować??

WinCE, to tak, jak WinXP na komputerze. Jaka to nawigacja i mapy?

Na mapach osm.



A androidowe wyszukiwanie wyglada jak nizej;


Ogólnie androidowa wersja jest szybsza i bardziej intuicyjna. W wersji na windows ce (to zaden xp!) przy okazji okazalo sie ze o ile na oryginalnym sofcie na prawde zajefajnie chodzi o tyle na tym gubi sygnal. Moze znajde inna nawigacje na osm a jak nie to do oryginalnego softu wroce.

windows ce nie robi aktualizacji automatycznie , za każdym razem trzeba wgrywać nowy a co za tym idzie trzeba będzie zapłacic .

A co to ma do tematu wątku?

Lub Windows 8/8.1 gdy ma edycję 8.0 (2013).

W wersji na Androida też kiedyś usunęli wyszukiwarkę jednowierszowa. Potem ją przywrócili. Być może wersja dla Windows ce jest trochę ‘do tylu’ w stosunku do androidowej. To jednak system którego rozwój został porzucony prawie 10 lat temu.

Jezeli masz najnowszą dostępna wersję na Windows ce i tam wyszkuwarki nie ma, to ja bym do nich napisał na maila z prostym pytaniem. Czy będzie?

Jakaś opcja to jest.

Problem polegał na tym, że po wpisaniu jednej litery nawigacja każdorazowo „myślała” więc wklepanie załóżmy 10 punktów trwałoby chyba z 2 godziny. To bym przebolał przy wyszukiwaniu jednowierszowym - kupiłbym sobie sześciopak i nie marudziłbym XD

Sprawdziłem działanie navigatora w trasie - no i lipa po całości, tzn o ile stockowy soft navitela działał świetnie o tyle cokolwiek innego na win ce działa po prostu tragicznie. Nic dziwnego że nawigacje prawie odeszły do lamusa XD będę stockowego softu szukał albo napisze do serwisu żeby mi udostępnili i tyle. No chyba że ktoś ma e505 i kopię firmware?

Przejrzyj https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3576841.html

Nie lepiej kupić nawigację na Androidzie ?

Ogolnie nawigacji uzywalbym zamiennie ze starym smartfonem - tyle tylko ze szkoda katowac smartfona ciaglym ladowaniem itp a nawigacji nie a i tak lezala by w schowku.

Chyba przegladalem juz to co podeslales i chyba nie bylo tam oryginalnego softu. Nawet jesli to jest to do e500ba one fabrycznie byly na wince - a nawi w tym watku to e505 domyslnie na linuxie.

W takim razie kontakt z serwisem to dobry pomysł.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.