Nawigacja do samochodu 7 cali

Witam.
Polecicie jakies dobre nawigacje do samochodu do 400 zl? Wazne, aby byla odblokowana bym mogl wrzucic dowolne mapy. Moze macie jakies doswiadczenia?

1 polubienie

Tablet z GPS?
Jeżdżę na starym telefonie z Androidem i korzystam z Google Maps, Yanosik, maps.me, sporadycznie z Here

1 polubienie

Ma swoje wady i zalety. Teoretycznie gorsza antena GPS no i za 400 zł szału nie będzie, urządzenie może być wolne, może się przegrzewać. Na plus na pewno możliwość wgrania alternatywnego softu i map. I użycie urządzenia do czegokolwiek innego.

Mysle nad https://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-lenovo-a7-10f-59434726-59446206-,id-313943 i wgraniu jakies dobrej mapy, warto dodac ze nawigacja bedzie uzywana sporadycznie.

to po co taka wielka? umieszczenie ponad 6’’ phableta na przedniej szybie zasłania bardzo dużo. Zastanów się czy nie wystarczy jakiś używany 5’’ telefon.

Telefon-uchwyt na kratkę-Janosik

Dzieki za troske, sam uzywam swojego smartfona 5,5 cal. Ta nawigacja ma byc dla taty, ktory woli miec wieksze litery. Sam chcialem mu dac galaxy s3, ale on jest za maly. Samochod jest terenowy wiec szybe ma dosyc spora, 7 cali to tez nie z kolei taki duzy.

Nawigacja do samochodu 7 cali

Wątpię, aby udało ci się coś wcisnąć do tak małego auta.

Az mnie brzuch boli od tego zartu

Ty pierwszy zacząłeś :smiley:

Napisalbys lepiej cos sensownego

Tamta wypowiedź jak najbardziej miała sens :slight_smile: No ale korygując wątek myślowy - proszę bardzo https://www.ceneo.pl/44260298

zgadzam się z @skrzek… Tablet i nawigacja darmowa…Gps Waze …

No, on mowi, ze tablet nie, a Ty ze tak.

Najpierw odpowiedz na pytanie jakiej mapy chcesz używać?
Następnie czy w trybie offline, czy dopuszczasz kartę sim i online.
Następnie jaki system operacyjny Cię interesuje. Android, Windows…?

Potem coś podpowiem.

Android, offline, automapa lub navigon

automapa jest płatna i droga

1 polubienie

Jeśli Automapa i offline to raczej pomyślałbym o Windowsie.
Nieco łatwiejsza obsługa w sensie ogólnym.
Oczywiście to moja subiektywna opinia i można się absolutnie nie zgadzać. Używam na co dzień obu zamiennie.

Obejrzyj sobie MODECOM FreeWAY SX 7.1
Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny.

@ak6 używałeś WAZE lepsza od Herra

Waze mam na co dzień na telefonie do omijania korków. :wink:
Jestem aktywnym edytorem i Aera Manager’em. :slight_smile:
Świetna alternatywa dla płatnych nawigacji. A do tego super zabawa przy edycji map.
Ale kolega szuka nawigacji offline. No i będąc całkiem obiektywnym Waze czasem jeszcze nie radzi sobie z danymi adresowymi w małych miejscowościach.