Nawigacja kupiona za granicą mówi po polsku?

Czy jak kupie nawigacje do samochodu za granicą, a mapę w Polsce to czy nawigacja będzie gadała po polsku ??

hmm wątpię

mapa może i będzie po polsku, jako mapa

ale cały interfejs nawigacji, jej oprogramowania, a co za tym idzie także dźwięk, będą po angielsku

chyba że jest coś takiego w opcjach

a nie możesz w polsce kupić ??

Po co w Polsce jak za granicą DUŻO taniej 8)

Zależy co kupisz, ale np. TOMTOM jest w kilkunastu językach i gada jak chcesz, także kupuj.

Podsumowując: język zależy od nawigacji a nie od mapy :slight_smile:

Może być tak, że nawigacja kupiona za granicą nie będzie miała większości polskich ulic i nie będzie do niczego przydatna. Co do nawigacji TOMTOM to testowali ją w programie Gadżet Laboratorium i nie wypadła najlepiej.

michalj82 ale mape polski kupie w Polsce więc co ma do tego nawigacja ??

A nie lepiej kupić sobie np. MIO i wgrać mape??

No dokładnie, ja jeżdżę z QTEK s100 cały tomtom 6.0 ściągnięty i działa w całej Europie

wiki on , Mates możeice po Polsku?? :smiley:

A jeżeli można spytać to jaką masz nawigację…:?:

Ja ostatnio zakupiłem TomTom 910 i jestem zadowolony… :slight_smile:

Jeśli chodzi o mnie to nie mam żadnej i rpzymierzam się do zakupu za granicą. I w tym topiku staram się rozstrzygnąć czy jak kupie za granicą nawigacje iw gram mape zakupioną w polsce to czy bedzie gadała po polskiemu :stuck_out_tongue:

No widzisz craker9 kupił sobie 910 i jest zadowolony, a ja używam Palmtopa z TOMTOM 6 i mam większość map, brakuje mi Austrii i Szwajcarii.

Można wgrać :slight_smile:

W moim jest bardzo dużo języków ale czy u nich będzie polski :?:

Tego to ja nie wiem…

POWTARZAM: czyli język gadania nawigacji nie zależy od mapy ale od samej NAWIGACJI :stuck_out_tongue:

Dziękuwa za pomoc :slight_smile:

Dokładnie…

Bo dziękować… Dziękówka… :slight_smile:

Żartuje… :roll:

Jeżeli masz np MIO P550 czyli Pocket PC to zależy to od wgranej mapy :slight_smile:

potwierdzam na swoim przykladzie. tom tom jest strasznie uciazliwy przy jezdzie w warszawie, gdzie co chwile cos buduja i zmieniaja. zainwestowalam w polska mape Navigo i teraz co miesiac jestem na biezaco za darmo :wink:

Język zależy od oprogramowania jakie wgrasz.Ja mam palmtopa taiwańskiego z nawigacją Navigo2 i gada po polsku pięknym damskim głosem :slight_smile:

Gold

Ja mam palmtopa chińskiego i gada po polsku :slight_smile: A w ogóle załoze się, że 3/4 tych PPC i Palm jest Made in China albo Made in taiwan