Nawigacja Lark FreeBird 35.0


(Patrykss12) #1

Mam możliwoś zakupu nowej nawigacji Lark FreeBird 35.0 za 280zł.I mam pytanie czy warto ją kupić??I ile obsuguje maksymalnie pamięci??Z góry dzięki za pomoc.


(Zbych ) #2

Oddałem głos na nie a to dlatego że nie jest to rewelacyjna nawigacja , bazuje na systemie wince i mapach mapamap , nawet odblokowanie nawigacji niewiele zmieni aczkolwiek będzie można zainstalować bardziej dokładniejszą mape czyli automapa może garmina i starsze wersje tomtoma , polecałbym dołozyć jakieś 120-150zł i kupić np. nawigator tomtom one (nie będzie nowy ale są to raczej urządzenia bezawaryjne lub bardzo mało awaryjne w przeciwienstwie do larka.)


(Patrykss12) #3

A czyteł opinie tego użądzenie i ma 4/5 gwiazdek nie ktuży mają już 2 lata i są bardzo zadowoleni a i chyba w tej nawigacji nie ma blokady żadnej.


(jacek3miasto) #4

Kupiłem dzisiaj tą nawigację w Carrefourze z kuponami Gazety za 199 zeta. Na karcie SD miałem już wgraną Automapę w wersji bezinstalacyjnej. Potestowałem obie (bez żadnego odblokowywania)jeżdżąc cały dzień po mieście. Fajne urządzenie za niewielkie pieniądze. Ja osobiście jestem z zakupu zadowolony.


(Ziomaldeblin) #5

witam, wczoraj kupiłem tą nawigacje i mam w związku z nią pytanie. W jaki sposób można odtwarzać muzyke, filmy itd. z karty SD?


(jacek3miasto) #6

Przy odtwarzaniu filmów z karty SD, trzeba po prosty wskazać ścieżkę dostępu. Muzyki raczej nie będziemy puszczać z uwagi na jeden badziewny głośniczek.


(system) #7

To jest ta wersja "Lite" -???

Trzeba się zarejstrować , wtedy dostajesz prawo do 4-rech aktualizacji

http://www.mapamap.pl

Tu jest ciekawa strona :

http://www.my-navia.pl/

Ps. zagłosowałem na Nie, dlaczego ? :

1) pierwsza wymieniona na inną , włącznik się zawieszał

2) dwa razy w naprawie , po wgrywaniu aktualizacji , po ok tygodniu , zaczęła się wieszać ,

3) ostatnio też wyskoczył błąd , ale na szczęście się nie zawiesiła