Nawigacja MIO - jaką wybrać

Witam. Przymierzam sie do zakupu nawigacji. Czy dośc dobra jest nawigacja samochodowa MIO? Zastanawiam się nad modelem: http://www.agito.pl/nawigacja_samochodowa_gps/mio_moov_200_pl.1825.333177.html. Jest dość tania. Czy warto ją wziąśc czy może dołózyć do czegoś innego? Dziękuję wszystkim za sugestie i pomoc w zakupie

MIO Digi Walker są trochę droższe ale lepsze, wiem bo sam używam 8)

Zależy do czego chcesz mieć tą nawigację? Tylko do GPS, czy może też używać jako palmtop?

Chodzi Mi o nawigacje tylko do samochodu. Tylko i wyłacznie. A czym sie rózni to co podałem w linku od tego MIO Digi Walker. Możesz podac link?

Akurat w tej nawigacji jest niezbyt dobra mapa, ale jeśli wgrało by się tam AutoMape to wszystko by było wporządku.

to kup sobie garmina z gp mapą - najdokładniejszą mapą polski

a jeśli w ogóle szukasz tanich nawigacji to wejdź na www.tylkogps.pl

W tym modelu jest możliwość wgrania AutoMapy

A to w tym urządzeniu co podałem nie ma auto mapy? Wydaje Mi się że własnie tam wgrana jest auto mapa z roczna aktualizacją?

Nie tam jest wgrane MioMap 2008 (sry za pomyłkę)

Dziwne. Byłem przekonany że auto mapa. ANwet w sklepie mowili ze auto mapa wgrana z roczna aktualizacją. A możecie podać linki do nawigacji Mio gdzie od razu przy zakupie jest wgrana auto mapa? O ile taka jest

Niestety ale z tego co mi wiadomo to z AutoMapą są tylko DigiWalkery

Ale wgranie do GPS AutoMapy nie jest trudne.

Ale stracę gwarancję jeśli wgram auto mapę? i czy wgranie auto mapy odbywa sę na dysku urzadzenia czy np. trzeba dokupić pamięc typu flasz zewnętrzne i dopiero?

Nie stracisz gwarancji bo zmieniasz tylko program nic z hardwaru

To jest 5 minut roboty :

  1. Podłączasz przez USB M200.

  2. Wgrywasz Automape (wersje bez instalacji) do Program Files/Miomap.

  3. Zmieniasz w pliku appstartupsec.ini (przez notatnik ) zdanie ProcessFile=Program Files/MioMap/MioMap.exe na ProcessFile=Program Files/Automap UE/wceam.exe

  4. Wgrywasz na kartę SD mapę.

  5. Resetujesz M200, odłączasz USB i cieszysz się Automapą

  6. W ustawieniach GPS ustaw COM 2 i 56000 żeby cie się łączył

EDIT

Zapomniałem dopisać, tak musisz dokupić kartę SD 2 GB (20 zł) jeśli chcesz pomieścić mapy.

a propos Mio…to obecnie jest jakaś promocja na ich stronce, jak dobrze zapamiętałam…

Shakall , jak mogę wgrać “Automape (wersje bez instalacji) do Program Files/Miomap”? Może chodzi o jakiś konkretny plik? Ale jaki?