Nawigacja samochodowa [kilka problemów]

Witam,

mam do was prośbę, nie znam się na tych rzeczach i proszę was o pomoc, a sądzę że to forum mi pomoże. Otóż mam kilka pytań związanych z nawigacją samochodową,

model: Becker Traffic Assist 7926, inaczej Becker 7926. Otóż będę numerował pytania i proszę mi pomóc, może ktoś ma taką nawigację.

Pytania:

  1. Wchodzę w ustawienia, potem w informację i jest napisane, że jest to wersja 1.0.1. Na przykład gdy jadę do pracy do Płocka nie pokazuję mi nowych ulic, a nawet nowego mostu Solidarności.

Mapy są, albo przestarzałe, albo niedokładne nie znam się na tym. Nawigacja była kupiona w komisie. Proszę więc o pomoc z mapą Polski (szczegółową), bardzo mi na tym zależy, bo słyszałem, że można wgrać najnowszą, dokładną wersję, ale nie wiem skąd, jak. Proszę wszystko wytłumaczyć i krok po kroku jak wgrać do nawigacji.

  1. Gdzie wgrywać muzykę, obrazy po podłączeniu się kablem do komputera, bo się boję, że coś źle zrobię. Do jakiego konkretnie folderu?

  2. W nawigacji znajduję się karta pamięci 2.0 GB o nazwie Traffic Assist Europe ( Software Becker) coś w tym stylu. I w sumie po Europie w ogóle nie jeżdżę, więc nie potrzebna mi jest mapa Europy tylko Polski. Jeśli jest możliwość to proszę o odświerzenie i tej mapy i mapy Polski (priorytet).

  3. W zestawie są 2 płyty: jedna Roadmaps of 37 European Countries Manuals in 17 European Languages Version 1.0.1. i druga Navigation Radar-Info (Includes free updates over the Internet for 1 year!) do czego są te płyty?

  4. Chcę też, a by nawigacja powiadamiała mnie o radarach jak to zrobić ?

  5. Proszę wyjaśnij w dwóch słowach o co chodzi w opcjach cel specjalny, cel z mapy, podaj współrzędne i planowanie trasy ?

  6. Jak ustawić tryb autom. w ustawieniach w nawigacji ( Zacznij od… , 2D Obiektyw… , Obraz 2D …)

  7. O co chodzi w opcji prędkość ?

  8. Mam Opla Vectre 1.6 i mam ustawiony profil na normalne auto, ale moja pytanie jak ustawić profil trasy: optymalna, ciekawa, krótka, szybka ? Co jest najlepszym wyborem proszę z charakteryzować wybór, ponieważ gdy wybrałem szybką czy krótką drogę do Poznania to prowadził mnie po polnych drogach, strasznie niedobrze :confused:

  9. Są jeszcze opcje autostrady, promy, drogi płatne ( ptaszek, przejście i krzyżyk ), jak to ustawić gdy np. będę jechać do Poznania i chcę pominąć płatną część autostrady, ale jechać ten kawałek co się nie płaci, bo już tak jeździłem.

  10. Jaka strefa czasowa i czy wybrać czas letni?

Proszę o pomoc i szczegółowe odpowiedzi, bo już mam swoje lata i pisałem tą wiadomość bardzo, bardzo długo. Ale sądzę, że warto i proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Krzysztof

Instrukcja obsługi do twojego cuda, jej lektura powinna rozwiązać większość twoich problemów

http://www.mybecker.com/plPL/MOBILE+NAV … rania.html

EDIT:

Wujek gugle nie gryzie, a z manualami warto sie zapoznawać.

krzysztof59polska , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif