Nawigacja w e66

witam mam taki mały problem posiadam telefon nokie e66 i mam problem z nawigacja aktualizowałem nawigacji ze strony noki i po uruchomieniu pokazuje mi moją pozycje lecz nie widać żadnej mapy po prostu zielone tło i czerwona kropka oczywiście zasięg mam ale to tak wygląda jakby nie było wgrane żadnej mapy pokazuje mi szerokość i długość geograficzną cz ktoś wie co moge z tym zrobić lub gdzie można dograć same mapy obecnie mam wgrany program nokia_maps_3.03_10wk11_b04_s60_3.1_rom.Nocs

POZDRAWIAM KAMIL

Masz wgrany sam program - teraz tylko musisz dograć mapy. Ze strony Nokii pobierasz i instalujesz na komputerze program “Nokia Map Loader” - przekładasz kartę pamięci z telefonu do czytnika w komputerze lub podłączasz telefon do komputera w trybie “Pamięć masowa”. Uruchamiasz ten program i po wskazaniu karty pamięci ładujesz mapy tych krajów, które potrzebujesz - może to trochę potrwać, w zależności od szybkości Twojego łącza.

witam pobrałem ten plik lecz na telefonie nie moge go uruchomić wyskakuje mi komunikat “nieobsługiwany format pliku” a jak uruchomiłem ten program na kompie to nie wiem co mam dalej z nim robić zainstalowałem “Nokia Map Loader 3.0 (Symbian S60 3rd edition)” jest jeszcze starsza wersja ale nie wiem czy mam pobierać czy wystarczy coś w tym nowszym coś zmienić

Czytaj posty ze zrozumieniem - program “Nokia map loader” miałeś zainstalować na komputerze, bo na telefonie się nie da. Programem tym ściągasz z serwerów Nokii mapy na kartę pamięci i dopiero jak mapy będą na karcie pamięci, to program zainstalowany w telefonie będzie mógł z nich korzystać.