Nawigacja Waze w Android Auto

Witam, korzystam od pewnego czasu w moim aucie z Android Auto. AA daje możliwość wyświetlania między innymi nawigacji Google Maps oraz Waze na wyświetlaczu samochodu.
Jak wiadomo AA nie jest dostępna w polskim sklepie Google, dlatego trzeba ją ściągnąć z sieci. Problem polega na tym, że wszystko ładnie działa tylko w dniu instalacji pliku AA na smartfonie. Niestety w dniu następnym kiedy chcę włączyć Waze, cały system się wywala. Z Google Maps nie ma tego problemu. Nie pomaga przeinstalowanie Waze. Pomaga tylko ponowne ściągnięcie tego samego pliku AA. Może ktoś ma pomysł, jaki wpływ na działanie Waze w AA może mieć zmiana daty ?

Czyli co konkretnie się dzieje? Aplikacja się zamyka, czy może jakiś komunikat? Skąd pobierałeś Androida Auto? Pliki *.apk najlepiej pobierać z apkmirror. Tu masz linka:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-1-5810-release/
Napisz proszę jaki masz telefon i wersję Androida, to powiem Ci którą wersję pobrać.

Plik pobieram własnie z tego adresu. Plik arm64 , bo mój telefon to Huawei Mate 10 Pro z Oreo.
Nie mogę skojarzyć czy ten problem pojawił się wraz za zmianą telefonu, ale wcześniej wszystko ładnie działało z Samsungiem Note3. W Huawei na początku chyba też było OK, ale potem włożyłem drugą kartę SIM. I chyba od tego momentu zaczęły się problemy. Zresztą z odbieraniem połączeń też jest problem. Na wyświetlaczu tak jak kiedyś nie wyświetla się możliwość odebrania połączenia i na kierownicy też. Mogę odebrać tylko tapając słuchawkę na telefonie.
Jesli chodzi o Waze, to po prostu AA się wyłącza i wyskakuje mi ekran standardowy samochodu.z komunikatem, że wystąpiły problemy.

I co ? jakieś pomysły ?