Nazir_Nazir_Nazir

Jak to jest zrobione, że niezalogowany Nazir_Nazir_Nazir jest identyfikowany w komentarzach pod blogiem?

vide:

źródło

Nie rozumiem co masz na myśli. Możesz wyjaśnić?

Klapki jezusa?

RCC - reakcja czyni cuda :wink:
Nazir, to ma być płachta na byka, a januszek to jak byk?
A napsuł ten troll kiedyś. Przez parę lat pod antywirusami była blokada komentarzy.
Wracając do rzeczy - wyłączyć komentarze tam, gdzie nazir się ujawnił w klapkach, czy bez!

Kurka wodna, czyli Wy wiecie o co chodzi a ja nie wiem? :slight_smile:

@Lordek - no widzę komentarz Anonima, który ma nick “Nazir_Nazir_Nazir” i wpadam w dysonans poznawczy :slight_smile:

@januszek mam rozwiązanie: zablokuj anonimy i po problemie :wink:

1 polubienie

Sie nazwał, ale nie zaatakował - to nie ten nazir bih me :wink:

Nie mogę bo zbieram materiały do wpisu blogowego pt “Złote myśli Anonimów” :wink:

Doktorat potem, teraz problem z białymi myszkami. Widzisz… jakie to proste?

Pamiętam, jak mnie jako zalogowanego po kliknięciu na mój nick, przenosiło do klapek jezusa. :joy::joy::joy:

Niezalogowanych przenosi (do odświeżenia), zalogowani mają poprawnie otwierany profil…

@krystian3w miałem tak kilka razy jako zalogowany. I do dziś nie wiem czemu. Ale to było parę czasu temu. Chyba nawet zgłaszałem to gdzieś. I naprawili tego buga na głównej.

Januszek - biała myszka odinstaluje Ci programy!
MWSnap479

Co jest w tym dziwnego, bo ja też nie rozumiem. Przecież jako anonim możesz się podpisać. Po prostu ten nick nie będzie zarejestrowany.

Nieprawda. Nicki są dalej do rejestracji - taką metodą można ich zniechęcić by pola nie wypełniali lub wymusić uaktualnienia swoich skryptów na uzupełnianie w locie pola “<input>”.