Nazwa dla dwóch stron internetowych

Witam. Robię dwie strony internetowe- blog i forum. Blog na Wordpressie, a forum na phpbb3. Domenę chcę zrobić .tk (bo z .pl zawsze wiążą się jakieś koszty, jeśli nie od razu to po roku). Strony mają mieć nazwę Arcania: Świat Gothic blog/forum. Tu pojawia się problem. Jakie stworzyć domeny dla obydwu stron( tak żeby miały ze sobą jakieś powiązanie), bo domeny arcania:swiatgothicblog.tk są trochę za długie. Myślałem żeby blog miał arcania.tk a forum swiatgothic.tk, ale niestety arcania.tk była już zajęta. Proszę o pomoc w znalezieniu krótkiej odpowiedniej domeny. Może nie którym osobom temat może wydawać się dziwny, ale mi niestety nie przychodzi nic do głowy :frowning:

www.swiatgothic.tk - dla bloga

www.forum.swiatgothic.tk - dla forum (jeśli w ofercie będziesz miał subdomeny)

Też tak myślałem. Tylko wydaje mi się, że ta domena dla forum jest za długa i niestety bloga i forum mam na oddzielnych serwerach.

W moim odczuciu dodanie tylko ‘forum’ do adresu strony jest dość łatwe do zapamiętania (o ile o to ci chodzi mówiąc, że nazwa jest za długa).

Nie martwiłbym się. Nie korzystałem nigdy z czegoś takiego, ale wydaje mi się, że powinna być możliwość ustalenia serwerów dla poszczególnych domen/subdomen