Nazwa Dysku C:<problem>

Więc tak:

Dałem kompa żeby mi podłączył informatyk płytę główną, procka, grafikę i miał zrobić format partycji C: No i wraca do mnie komp i Wszystko jest mam zrobiony format i moje Partycje D: i E: też są ale! !!

-Windowsa miałem na C: a teraz nazwa dysku zmieniła się na D:

-Na D: miałem programy i filmy a nazwa dysku zmieniła się na C:

-Dysk E: został bez zmian.

Czyli po prostu dysk C: nazywa się teraz D: a D: nazywa się teraz C:

I jak mam to odwrócić. Jak wchodzę w Jak wchodzę w : PANEL STEROWANIA NARZEDZIA ADMINISTRACYJNE ZARZADZANIE KOMPUTEREM ZARZADZANIE DYSKAMI i tam chce zmienic to mi pisze : System windows nie może zmodyfikować litery dysku woluminu systemowego lub rozruchowego.

Proszę o pomoc bo mnie to strasznie irytuje ;/

Z góry thx Aeze.

nic tylko ponowną instalację systemu mogę polecić. Chyba że narzędzia takie jak partition magic mogą tu pomóc( chyba kiedyś sam tak robiłem).

Ewentualnie można się przyzwyczaić. Jest pewna trudność ze zmianą literki dysku systemowego bo wszystkie odnośniki w rejestrze by musiały się zmienić i ścieżki dostępowe do plików, dlatego polecam ponowną instalację systemu i zważanie na literki jeśli mają one aż takie znaczenie.

Zauważyłem że nic nie wyjdzie usuwałem właśnie post, a że w międzyczasie pojawiła się odpowiedź na niego i usunięcie stało się niemożliwe w tej sytuacji pozostaje mi tylko polecić program do partycjonowania np darmowy GParted dostępny na stronach Vortalu lub inny albo dokonanie formatu…

Dzięki za pomoc pewnie sie postaram przyzwyczaic. THX

Nazwij temat konkretnie. Poczytaj zasady pisania tematów na forum. Popraw to, inaczej wyciągnę konsekwencje.

znałem taki program kiedyś co zamienia miejscami partycje tylko że zapomniałem jak się nazywa jak mi się przypomni to na PW napiszę