Nazwa kategorii widoczna na miniaturce

Witam, 

Chciałbym, żeby na miniaturkach wpisów widoczna była ich kategoria. Na stronie głównej wyświetlają się wszystkie nowo dodane wpisy i chciałbym, żeby można je było rozróżnić. Chodzi mi o efekt: czarny prostokąt z nazwą kategorii, w która można kliknąć i wtedy użytkownik zostaje przeniesiony do danej kategorii. Wiem, że można to albo ustawić albo napisać odpowiedni skrypt tylko nie wiem jak to zrobić 

Z takimi informacjami to na forum dla wróżek i jasnowidzów

Szklaną kulę wczoraj oddałem do serwisu :/. Napisz 33 kwietnia o 16:66

Złośliwi jesteście :slight_smile:

 

oto rozwiązanie:

<div class="cat">
	<div class="img-thumb">
		<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php if (has_post_thumbnail() ){the_post_thumbnail();} ?></a>
			<div class="number"></span><?php $commentscount = get_comments_number(); echo $commentscount; ?></div>
			<div class="catItem"><?php the_category(', '); ?></div>
	</div>
		<h1><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h1>


		<p class="entry-date">
		<?php the_author_posts_link(); ?> |    
		<?php the_time('d-m-Y'); ?>					
		</p>
		<p><?php the_excerpt(); ?></p>
		    
	    <a class="more" href="<?php echo get_permalink(); ?>"><?php _e('zobacz więcej...','testowa'); ?></a>
		    
		<div class="clear"></div>
</div><!-- end cat -->

 

masz nawet ilość wpisów w danym poście.

 

A jak to zrobić masz wędkę reszty się naucz jak tworzyć szablon w wordpresie :slight_smile:

Cóż, chciałem być miły i wrzucić prowizoryczny kod, ale jednak podałeś za mało informacji :stuck_out_tongue: W sensie przydałyby się informacje pod jaki system chcesz to mieć, jaki kod już masz, jak to ma wyglądać, … Bo po tym, co napisałeś, to można odpowiedzieć “dodaj <a> pod obrazek, ustaw mu hrefa do kategorii, ustaw jako display: block i background-color: #000:stuck_out_tongue: