Nazwa niedostępna w mikserze głośności

Zauważyłem dzisiaj w mikserze głośności coś takiego jak “Nazwa Niedostąpna” i gdy to zgłaśniam nie wydaje to żadnych dźwięków

Instalowałeś jakieś niebezpieczne programy?
Czy w menedżerze zadań masz jakieś niepokojące procesy?
Być może to po prostu błąd systemu.
Pobierz Autoruns i w Options-> Scan Options zaznacz Check VirusTotal.com i Submit Unknown Images, to powinno wysłać pliki na serwis virustotal i sprawdzić je pod kątem wirusów za pomocą różnych antywirusów, zrób screena tych elementów które mają więcej niż 5(dlatego 5 ponieważ mniej zwykle oznacza tzw Fake Alarm) wykryć czyli np. 26/68(Będą zaznaczone na czerwono)

instalowałem jedynie VirtualBox i win 7.iso ale zrobię to co powiedziałeś

Hej,

A screen został zrobiony, gdy Virtual Box był uruchomiony? Może to właśnie dźwięk z maszyny wirtualnej? Wyłącz aplikację i jej procesy i sprawdź.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Acer FLV Source c:\program files (x86)\acer\clear.fi plug-in\acerflvsplitter.ax 19.04.2013 08:25 0/67 sory że tak długo nie odpisywałem, ale po tym czasie i tak mam ten problem, virtual boxa już odinstalowałem

Hej,

To jest proces, który widoczny jest jako Nazwa niedostępna w mikserze głośności? Trochę wygląda to jak oprogramowanie zainstalowane przez producenta sprzętu wraz z systemem. Jakie programy od Acera masz widoczne w aplecie Programy i funkcje?

Pozdrawiam,
Dimatheus