NBA 2K10 - problem z zapisywaniem ustawień

Mam od pewnego czasu najnowszą gre NBA 2k10 i nie moge poradzić sobie z dosć poważnym problemem - wchodzą każdorazowo do gry musze tworzyc nowy profil ponieważ nie da sie go zapisać. Ogólnie żadnych ustawień nie da sie zapisać - po zmianie konfiguracji pojawia sie komunikat że sie nie udało i co prawda bez wychodzenia z gry moge rozegrać mecz ze swoimi ustawieniami ale po wyjsciu i ponownym włączeniu gry jest już to nie możliwe. Prosze o pomoc

Próbowałeś przeinstalować gre??

próbowałem i nic nie dało

Pobaw się jeszcze z autosave spróbuj z włączonym i wyłączonym

Ja jeszcze pytanie co do ustawien ?

Da sie w tym nba w opcji myplayer ustawic sezon na 29 spotkan i 7min kwarte ?

bawiłem się ale to nic nie dało

moze sie da ale by trzeba bylo sprobowac przed rozpoczeciem kariery bo majac juz profil ja tez nie mogłem wydłuzyc kwarty pozniej

juz wszystko działa

WItam, mam ten sam problem .

Czy ma ktoś na to jakiś sposób ??

Kolego Lukasz0806 moze podzielisz sie z nami tym jak udalo Ci sie pokonac te sejwy. Ja rowniez mam ten problem.

mam ten sam problem prosze o pomoc.

Podbijam temam, identyczny problem ‘cannot create save on disk’

w moim przypadku wystarczyło: (mam viste): PPM–>Uruchom jako administrator i tyle

dzieki Lukasz0806 :slight_smile: juz dziala :slight_smile:

Witam.

Ja też mam problem z zapisem gry na NBA 2k10 tylko nie ma komputer ale na ps2.

Wie koś może jak rozwiązać ten problem?

Z góry dziękuję.

Witam, specjalnie założyłem konto na tym forum żeby podzielić sie moja pracą, która naprawia problem zapisywania ustawień, profili itp. Oto instrukcja sprawdzona przezemnie, która mi pomogła i myśle że wam też. Zróbcie tak jak pisze, a nie pożałujecie, bo gra jest naprawde świetna !

Instrukcja:

  1. Stwórz w Moich dokumentach folder: “NBA 2K10” i go otwórz.

  2. W tym folderze stwórz 2 foldery. Pierwszy: “cache”. Drugi: “saves”

  3. Wejdź w uruchom i wpisz “regedit” i wciśnij ok.

  4. Wejdź w zakładke “edycja” i w “znajdź”. W okienku które sie pojawi wpisz: “2K10” i wciśnij klawisz “enter”

  5. Powinno pojawić się 7 linijek znaków ( jak będzie u kogoś więcej to nic nie szkodzi)

  6. Odszukaj w tych linijkach, linijke o nazwie cache i naciśnij prawy przycisk myszy, a potem wejdź w modyfikuj i zmień dane wartości na adres folderu cache. W przypadku Windows Xp powinno być tak:

C:\Documents and Settings\Użytkownik\Moje dokumenty\NBA 2K10\cache\

  1. Odszukaj w tych linijkach, linijke o nazwie saves i naciśnij prawy przycisk myszy, a potem wejdź w modyfikuj i zmień dane wartości na adres folderu saves. W przypadku Windows Xp powinno być tak:

C:\Documents and Settings\Użytkownik\Moje dokumenty\NBA 2K10\saves\

  1. Wychodzimy z rejestru i włączamy swoje NBA !

  2. Cieszymy sie możliwością zapisania i normalnej gry !

Pamiętaj o prawidłowym nazwaniu folderów, i poprawnego wpisania adresu w rejestrze ( duze i małe litery ).

U mnie to zadziałało, ale jeżeli u ciebie nie to posprawdzaj jeszcze raz czy wszystko dobrze zrobiłeś, a jeżeli nadal nie działa to wywal kompa przez okno !

Dodane 01.08.2010 (N) 18:14

Jeszcze moge wam poradzić, bo też pada często takie pytanie, że wsady wykonuje sie na pełnym sprincie naciskają rzut i jeżeli obrońców nie ma w pobliżu lub jest to dobry zawodnik to sam wykona wsad, nie ma okreśnolej kombinacji po której zawsze zawodnik wykona wsad. To czy zawodnik wykona wsad czy nie to zależy od poziomu umiejętności i od dobrych warunków rzutu !