NBA 2K9 i ściąganie gry przez steam

(Grindsg) #1

Witam

Kupiłem dzisiaj grę nba 2k9. Kiedy próbuje zainstalować instaluje mi się tylko program o nazwie steam po czym próbuje ściągać grę która waży 10,5 GB. Płyta ma prawie 8GB więc mam nadzieje że nie będe musiał ściągać jej teraz z netu ... jeśli ktoś wie jak zainstalować te gre z płyty proszę o pomoc

(Agatonster) #2

grindsg ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Porchekarera) #3

Zainstaluj platformę steam utwórz konto, jeśli gra będzie się pobierać na nowo uruchom ponownie launchera z gry. Pamiętaj, że jeśli przypiszesz cd-key do jednego konta nie będziesz mógł już go przypisać do innego. Na przyszość nie podawaj nikomu pasów steam, nawet jeśli poda Ci ktoś jaką kolwiek stronę.

(Grindsg) #4

Grę kupiłem na allegro jako używana i nie miałem pojęcia że mogą być takie problemy :confused: Jak załatwię dane do konta na którym została zarejestrowana gra dam znać czy pomogło nie mniej jednak dzięki wielkie za pomoc bo nikt inny nie potrafił mi pomóc :wink:

edit //

niestety wygląda na to że tego konta już nie odzyskam :confused: czy kupno steam na allegro http://allegro.pl/steam-nba-2k9-najtani ... 48374.html pozwoli instalować z dvd ??