NBA 2K9 i ściąganie gry przez steam

Witam

Kupiłem dzisiaj grę nba 2k9. Kiedy próbuje zainstalować instaluje mi się tylko program o nazwie steam po czym próbuje ściągać grę która waży 10,5 GB. Płyta ma prawie 8GB więc mam nadzieje że nie będe musiał ściągać jej teraz z netu … jeśli ktoś wie jak zainstalować te gre z płyty proszę o pomoc

grindsg ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zainstaluj platformę steam utwórz konto, jeśli gra będzie się pobierać na nowo uruchom ponownie launchera z gry. Pamiętaj, że jeśli przypiszesz cd-key do jednego konta nie będziesz mógł już go przypisać do innego. Na przyszość nie podawaj nikomu pasów steam, nawet jeśli poda Ci ktoś jaką kolwiek stronę.

Grę kupiłem na allegro jako używana i nie miałem pojęcia że mogą być takie problemy :confused: Jak załatwię dane do konta na którym została zarejestrowana gra dam znać czy pomogło nie mniej jednak dzięki wielkie za pomoc bo nikt inny nie potrafił mi pomóc :wink:

edit //

niestety wygląda na to że tego konta już nie odzyskam :confused: czy kupno steam na allegro http://allegro.pl/steam-nba-2k9-najtani … 48374.html pozwoli instalować z dvd ??