Need for Speed Carbon - Problem

NA opakowaniu napisane jest, ze gra nie obsługuje geforce’ów z serii mx! !!

Na ea są wymagania ale skopane bo na moim kompie jescze carbon powinien nieźle chodzić bo podobno od GF2

Autorun działa ale mam pytanie czy zeby filmiki były trzba koniecznie zmieniac ich nazwy z english_ntsc na polish_pal, czy jest inny sposób (oprócz zmiany po instalacji)

Nie trzeba zmieniać nazw filmików! Naprawdę, mówię Ci, że warto przerobić instalatora żeby sam zainstalował grę już po polsku!

Wymagania zmierzone dla Carbona:

Procesor 2,5 Ghz

512 MB RAM

nVidia GeForce 5900 XT

procesor wystarczy 2 GHz

co do 1 pytania: wejdź we właściwości pliku, który uruchamia grę i zobacz, czy nik nie napisał tam novideo. jeśli tak, to wywal to.

Ja mam geforce mx (440) i carbon mi bez problemu odpalił!

Chodzi lepiej nawet niż MW czy UG2 nfs.

Tylko że wgrze samochód jest biały jakby wycięty z obrazu i brak kolorów świata są zarysy przedmiotów.Dasi grać tylko że niada się grać naprawdę aby to przeżyć!

Próbowałem wszystkiego i to samo…

Muszę kupić inną kartę.

Narazie. :slight_smile:

Złączono Posta : 27.12.2006 (Sro) 8:39

mam geforce mx 440 i carbon odpalił!

Chodzi bardzo dobrze, nie zacina się tylko że brak kolorów, biały samochód i inne samochody też, dominują kolory:biały, żółty, brąz,zieleń.

Da się grać w grę, jeździćpo drogach ale to nie to samo co naprawdę carbon.Muszę kupić inną kartę.

Narazie i pozdrawiam.

Złączono Posta : 27.12.2006 (Sro) 8:46

Zmienić kartę na inną oprócz geforxe mx!

hej mam problem z carbonem g dy gram z bosem to ekran czasamy zaczyna sie zamazywać i nie widze gdzie jade a mompa mam dość dobrego windous xp procesor celeron 2,45 512 ram karta graficzna geforce 6600 256 MB a minimalne wymagania do tej gry to procek 1.4 256 ram karto graficzna 64. A i jeszcze jedno gdy gram z bosem i mi sie ekran zamazuje zawsze wchodze w ustawienia ekranu i robie jakość ekranu z niskiej na srednią i wyhodze z opcji do gry i wszystko wraca do normy.