Need for Speed Carbon - Problem

Moj problem polega na tym ze niewyswietlaja sie filmiki podczas uruchamiana gry - w grze juz sa - nie ma np. filmiku który jest po uruchomieniu NFS.

Co zrobic aby te filmiki pojawialy sie ?

instalowałes spłoszczenie ? jesli tak to po zainstalowaniu tego nie dzialaja filmiki :confused:

Miałem spolszczeniem które spolszczało nawet filmiki (chodzi o napisy), ale niestety nie pamiętam już skąd je wziąłem :roll:

:google:

PS: Nie zawracaj mi głowy na GG

Tak instalowałem :-o To zbiedzone to spolszczenie jest. :-x

Ma moze ktos spolszczenie tylko tekstu ? :oops: Lub jakis sposób :stuck_out_tongue:

Przepraszam bardzo :-). Ja mam spolszczenie do Carbona ( gra i filmiki w 100%) i wszystko jakoś działa i nie mam żadnego problemu. Jeśli chcesz spolszczenie to napisz na PW lub na gg :-), a nóż pomoże :slight_smile:

Szkoda, że nie widelec. :stuck_out_tongue:

Co do nie pojawiania się filmików z intra to pewnie w tym spolszczeniu ktoś specjalnie je zablokował.

Czy ktos wie moze jak usunoc teraz to spolszczenie ?

Odinstalować grę, usunąć folder jeżeli po niej pozostanie i zainstalować ponownie a stany gry skopiować w jakieś bezpieczne miejsce i po ponownym zainstalowaniu gry skopiować je z powrotem tam gdzie były. :slight_smile:

Jak pamiętam z Most Wanted to można było spolszczyć zmieniając wartość jednego wpisu w rejestrze :stuck_out_tongue:

Witam!

“usunoc” się nie da ale da się usunąć no to tak:

Start -> Uruchom -> Regedit

Szukasz:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Need for Speed Carbon

Zmieniasz:

Language - “Polish” na “English”

Locale - z “pl” na “en_us”

Wchodzisz do folderu z grą i filmami:

Zmieniasz wszędzie gdzie jest “polish” w nazwie na “english”

Teraz masz po ang. ale za to z Filmikami :slight_smile:

Pozdrawiam.

podepne sie pod temat. Otoz mam taki problem ze przy instalacji wyskakuje mi ze nie mam directx. Probowalem zainstalowac najnowszego 9.0c ale wyskakiwal mi blad wiec wyczytalem na jakims forum zeby odinstalowac go i zainstalowac jeszcze raz. Zrobilem to i zainstalowalem 9.0c, ale po wpisaniu dxdiag pokazywalo mi ze mam wersje 8.1. Sprobowalem zainstalowac 9.0b, udalo sie,ale NFS dalej nie rusza, instalowanie 9.0c konczy sie po sekundzie, ale nie ma efektu w dxdiag mimo iz dostaje wiad ze instalacja zakonczona pomyslnie. Kots wie co zrobic?? Mam xp pro sp2 i radeona 9550.

SerGio nie usuwaj żadnego sposlzczenia :slight_smile:

http://www.maciek.kom.pl/gry/spolszczenia_do_gier.htm

To spolszczenie działa w 100% :slight_smile:

Spolszcza nawet filmiki :lol:

Ja je mam i wszystko działa cacy :slight_smile: :wink:

stefanzeromski

Mój kolega ma ten sam problem - musisz plik autorun (na płytce) ustawić na zgodniść z Win 2000 i wtedy musi działać. Gdyby ci sie chciało szukać na necie to byś znalazł :stuck_out_tongue:

ja mam gorszy problem z ta gra … instaluje ja bez zadnych problemow ale gdy chce ja wlaczyc przechodzi mi do czarnego ekranu i restaruje mi kompa … czy ktos moze mi pomoc ?? !!

nhxx

gra orginalna?

pewnie ze tak dlatego sie tak denerwuje … nie wiesz dlaczego moze tak byc ?? pozdrawiam

napisów ani filmików nie widać a nieinstalowałem rzadnego spolszczenia jeśli ktoś wie to niech odpowie domelek

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 14:25

czy nfs carbon pujdzie na karcie graficznej GeForce4 MX 440

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 17:10

CELERON® CPU 1.70 GHz

256 MB RAM

GEFORCE 4 MX/MX440 64 MB ?? CZY NA TAKIM KOMPIE PUJDZIE NFS CARBON

ja mam to samo zainstaluje wszystko ok właczam i widze przez chwile pasek z napisem wczytywanie i wywala do windy.To coś z ta grą jest.Tylko ja niewiem co.

jakie ma naj mniejsze wymagania nfs carbon takie rzeby chodzieło

Napisz jaki masz sprzęt to Ci powiemy czy będziesz mógł sobie zagrać.