Need For Speed Carbon

Macie jakieś kody do Carbona??

:google:

Kody do nfs carbon

  1. W ankiecie nie ma wszystkich NFS np. Most Wanted

  2. Nawaliłeś dużo błędów w ankiecie

  3. Nie zakładaj 2 takich samych tematów.

o lol a gdzie Most Wanted ?!?!?!,

jak już dałeś Hot Pursuit to powinien sie znaleźć NFS 4, no i jeszcze brakuje Hot Porsuit 2

Unegrond 2 :shock:

:lol:

Hot Pursuit :stuck_out_tongue:

dla mnie most wanted którego brakuje

może zanim założysz ankiete chociaż sprawdź czy dobrze nazwy gier napisałeś i czy są wszystkie bo brakuje bardzo dobrego most wanted…

Most Wanted, nie -det :lol:

SORRY ZAPOMNIALEM Most Wanted Hot Porsuit 2 NFS 4 i ŻECZYWIŚCIE POMYLIŁEM NAZWY SORRY :frowning:

ja osobiscie, uwazam ze ostatni nfs byl beznadziejny… wg mnie najlepszy to byl odcinek z Porshe.

Jak dla mnie to najlepsze były : Underground ,Underground 2 ,Most Wanted (chyba najlepszy),Carbon(tez super tylko szkoda ze taki krótki).

Dla mnie najlepszy jest: NFS MOST WANTED i CARBON , pozostałe idą w odstawkę.

P.S. Już więcej błędów nie można było popełnić w ankiecie.

Underground 2 :D. Carbon to nabijacz kasy.

Czemu nie ma do jasnej ciasnej NFS MOST WANDET ?? :shock:

Ja powiedziałbym że najlepsze do MW, najlepszy klimat :] dobra grafika, dobre auta :smiley:

A o carbonie to juz nic nie powiem bo to wielka porazka jak dla mnie, jestem na ostatniej dzielnicy ale nie kreci mnie ta gra i usunąłem

mi tam sie podoba carbon mam 5 procent kariery 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 20:24

ups mam 50 procent

Złączono Posta : 09.02.2007 (Pią) 20:24

ups mam 50 procent

NFS: Underground 2 dlaczego?? są zebrane wwszytkie rodzaje wyścigów, można zmieniac lampy, kolory świateł itp. czego nie ma w innych NFS! do ideału brakuje tylko policji!

Z tej ankiety najlepszy jest Carbon. Ale czemu MW niema?

Mi najbardziej podobał się Carbon. Na 2 miejscu underground 1.

Unegrond 1/2 nie znam :twisted:

Mi osobiście najbardziej podobało się Most Wanted którego tutaj nie ma, i nawet niezły był Underground 2. W Carbona zacząłem grać ale mi się znudził.