Need For Speed Heat - Postapo?

Ten Nowy Need For speed przypomina mi widoczkami trochę The Last Of Us. Natura chce się wyzwolić spod ludzkiego jarzma - w rozdzielczości 144p:

Fajny Ten Need For Speed. Taki nie za bardzo dopracowany by się ludziom nie poprzewracało od dobrobytu.

1 polubienie

Nudzi ci się?? Co chcesz?

Tak. Napisałem posta byś się zainteresował.

Latają te samochody juz w tej grze bo ja stanąłem na need for speed Hot Pursuit?? :stuck_out_tongue:

Hot porsuit i underground 2 to dobre wydanie reszta była strasznie badziewna w najnowszy tytuł już nie grałem może będzie też fajny…

176×144 albo 256×144?


Ja tam widzę FullHD? Herce trzeba by pokazać gifem / mp4.

Powiedziałbym, że szału nie ma. Wrócił mocny tuning wizualny i ogólnie rozbudowa samochodu - choć już w Payback to było - ale czuć, że grze czegoś brakuje. Na plus na pewno rozdzilelenie wyścigów na dzień i noc. Za dnia wyścigi na zamkniętych torach, w nocy nielegalna jazda po mieście. Trzeba jeździć w obu porach dnia, bo tylko w nocy zdobywamy reputację, której odpowiedni poziom pozwala nam montować nowe części. Wiem na pewno, że gra na średnim poziomie jest momentami nieuczciwa. W całej stawce zawsze jeden samochód jest szybszy niż inni - losowo, bo restart wyścigu daje turbo komuś innemu.

To co widzicie na ekranie to bug, który od momentu premiery nie został naprawiony. Dosłownie wszędzie pojawia się nadmierna roślinność, która zasłania drogę. Przy pierwszym wyścigu myślałem, że tak ma być, ale cały czas wypadalem z trasy nie widząc którędy biegnie. Te rośliny są raczej niewielkie, ale przez buga rosną tak bardzo, że wyglądają tak jak na obrazku - dlatego 144p.

Bug to jedno, ale gra przy ryzenie 3600 i rx 480 ma dropy klatek to 40 FPS na ustawieniach low w nocnych wyścigach. To kolejna rzecz na ktorą narzekają gracze - optymalizacja.