Need For Speed : Most Wanted - Bull - Kamienie MILOWE

Witam mam problem z grą NFS-MW, a mianowicie nie mogę doprowadzić do pojedynku z Bullem (#2), ponieważ by się z nim zmierzyć trzeba skończyć 5 kamieni milowych. Skończyłem wszystkie fotoradary, a innych nie mogę przejść (zniszczenia 200.000;czas pościgu - 9.00; 12 blokad;8 kolczatek).

Myślę, że to nie wina samochodu :

http://img410.imageshack.us/img410/2750 … max4zj.jpg

Proszę o jakieś wskazówki :mrgreen:

Tak to nie jest wina samochodu lecz prawdopodobnie Twoich fatalnych umiejętności.

Pozdrawiam!

PS: Zmień Condition Pursuit bo widze że masz 4. Chociaż 4 to tam jeszcze łatwe nawet, gorsze ale też do przerobienia jest 5.

Myślę, że taki fatalny nie jestem, bo jakoś dotarłem do 3-go miejsca na Czarnej Liście :mrgreen:

fatalny to może nie, ale mierny to już napewno :stuck_out_tongue:

co będzie przed pojedynkiem z Razorem albo zaraz po nim :wink:

JAK TO: zaraz po nim?? Kurde zaraz sie biore za NFS mam Minga do przejścia :slight_smile:

Musisz ostro wiac przed policją :stuck_out_tongue:

Cóż, ja z pałecjantami prawie zawsze ścigam się po obwodnicy w kierunku zgodnym ze wskazówkami zegara. Najłatwiej jest tam się przebijać przez blokady. Jak ci się znudzi uciekanie, to zjeżdżasz w kierunku boiska (południowo - zachodni odcinek obwodnicy). Na obydwu końcach tego boiska są spowalniacze policji. Wjedź na boisko rozwalając pierwszy spowalniacz, a wyjeżdżając z przeciwnej strony nie zniszcz drugiego spowalniacza. Zawróć i schowaj się w kryjówce przy ścianie kolo miejsca, w którym zjechałeś z obwodnicy. Jakby cię przypadkiem nakryli to masz jeszcze drugi spowalniacz. Co do zniszczeń nie baw się w żadne rozwalanie latarni, śmietników czy ruchu ulicznego, tylko rozwalaj radiowozy (najlepiej na blokadach). Co do pokonywania blokad i kolczatek podpowiedzi masz w jednym z smsów od Roga - zawsze włączaj spowolnienie i uderzaj w tyły radiowozów.

Ja bym raczej radził pojeździć troche po mieście poznać gdzie co się znajduje gdzie można skręcić a gdzie nie bardzo… i nauczyć się wjeźdzać w zakręty przy użyciu spowalniacza + n2o, potem obroty o 180 + n2o itd. zawsze coś pomaga :slight_smile: I obowiązkowo patrzyć na mape gdzie się jedzie !

Menda_Powiatowy - dzięki :slight_smile: Udało się :slight_smile: Udał Ci się start na forum :slight_smile: Oby tak dalej :smiley:

Szczęśliwego Nowego Roku :slight_smile:

Złączono Posta : 01.01.2006 (Nie) 0:32

NEED FOR SPEED : MOST WANTED - Kariera - udało mi się przejść :slight_smile: Z Razorem chyba był najprostszy pojedynek :slight_smile: