Need For Speed Most Wanted czy pójdzie?

Mam pytanie jak sądzicie czy nfs:mw pójdzie na moim komputerze?Specyfikacja poniżej.

Stanowczo nie pujdzie. Masz za słaby procesor. Grafika i 256 mb ram sprostałyby gdybys miał leprzy pocesor przynajmniej 1600 MH ale i tak gra będzie się cięła niemiłosiernie.

Aha no to moje marzenia prysły…

No cóż muszę czekać do marca !!

I wtedy to sobie już w Carbon-a będę grał :mrgreen:

NFS Carbon jak sie zdaje ma chyba nieco mniejsze wymagania od Most Wanted.

Ale NFS Carbon potrzebuje dobrej karty Grafiki,nawet Radek 9550 jest za słaby

Dokładnie tak jest. Ale i tak są watpliwości czy pójdzie… może na najniższych detalach ale i tak będzie sie cieło. Masz za słabego procka i karte graficzną. Mi na 256ramu i geforce 4mx Most anted poszło ale sie cieło.

Dziwne. Na odwrocie opakowania pisze, że gra nie obsługuje gkart graficznych z układem MX. To w takim razie u mnie pójdzie?

AMD Duron 1800 MHz

GeForce 4 MX 64 MB

512 MB RAM

Faktycznie, Jeżeli chodzi o MW to konfiguracja za słaba. Mam semprona 2600, owego Radka 9550 i na 256 Ram nie dało się grać. Dopiero 512 dało efekt ale i tak na słabych detalach.

TAK Most Wanted idzie na seri Gforce4MX, i nawet na minimum detalach można pograć jak ma się odpowiednio mocnego procka.

Ja w NFS MW gralem na takim samym procesorze i ramie tylko grafika ge force 4 mx 440se i szlo bez problemu. Nawet sie nie cielo. Tylko okropnie długo sie wczytuje :evil:

Okropnie długo to mało powiedziane, bo komuś może sięwydawać że 3 min, a to się wczytuje 20 min ! Z jednej mapki na drugą, jak włączasz itp

to taki chwyt. Dzieciak zobaczy na pudełku, rozbeczy się i tatuś będzie musiał kupić nie tylko nową gre ale i kartę grficzną .

a poszedł by mi na Pentiumie III 1.5GHz??

Ja mam Radeona 9000.Athlona 1800. 512ram i chodzi na maxa.Bez zacięcia

most wansted na mx chodzi, powinno pojsc u Ciebie, ale te ramy…

carbon na mx nie chodzi… :o