Need For Speed : Most Wanted - słaba grafika :(

Witam! Mam problem z grą Need For Speed : Most Wanted (oryginał :smiley: ) - a mianowicie zeby można było jakoś pograć (bez zacinania co sekunde) ustawiłem sobie najniższy poziom detali i rozdzielczosc 640/480 :? W wersji demo gra chodziła dobrze w rozdzielczości 800/600 i ze średnią ilością detali :mrgreen: . Proszę o podanie mi linka do sterowników, bo ja w tym jestem zielony :frowning:

Moja karta to Sapphire Radeon 9550 128 MB

Procek : Pentium 4 HT 3.0 GhZ

512 MB Ram

Z góry dzięki i WESOŁYCH ŚWIĄT :mrgreen:

ale bez przesady ty masz kompa takiego że ta gra ci powinna chodzić prawie na max detalach i rozdzielczości 1024\768.Po prostu oczyść system zdefragmentuj dyski wgraj odpowiednie stery do karty graficznej i powinna ci ta gra tak śmigać że aż miło :!: :wink:

VOIDS - jakie stery ? Podaj mi jakiś link :slight_smile:

plose —> http://www.softwarepatch.pl/plik/2252/s … st_56.html

http://downloads.guru3d.com/download.php?id=24

Zainstaluj najnowsze omegi lub zer0pointy

Nic nie daje :frowning:

PS. Czytałem, że gry mogą się przycinać gdy jest źle skonfigurowany system . Niech mi ktoś powie, jak skonfigurować, bo chyba sprzęt mam dobry :slight_smile:

Tak jak ze wszystkim: Zobacz programy w tle, ilość zajmowanej pamięci przez programy etc.

Cześć.

Wydaje mi się, że problem leży w ilości ramu. 512 mb to chyba troche za mało jak na tę grę. Zakładam, że masz zainstalowany Windows XP, który po uruchomieniu zajmuje coś około połowy ram-u.

Ja mam Pentium IV 3,2 GHz, 512 MB RAM i Radeon X600Pro i tez mam ten sam problem. Przy rozdzielczości 640x480 i najwyższych ustawieniach grafiki gra mi sie przycina. Zwróć uwagę na diodę przy dysku twardym podczas gry.

Jeżeli zależy ci na komforcie gry to zainstaluj win 98 lub dokup sobie trochę ram-u.

Powodzenia.

omg :o

:hahaha:

:mrgreen:

Mi na 1GHz, Radeonie 9200 i 512 MB RAM chodzi na 640x480 i full detale albo 800x600 i połowa paska :smiley: Eehhh… Stery to Catalyst 4.2. Wiecie co, ja bym zrobił defragmentacje, wywalił połowe progsów których i tak ani razu nie włączyłem, przeskanował kompa, powywalał conieco z msconfig, na czas gry wyłączył przeglądarke i gg.

Zainstaluj oficjalnego patcha 1.3 i po kłopocie … 8)

To ładnie… Mi na połowę paska na 640x480 sie czasem potrafi zaciąć (jaki komp - w podpisie :wink: )! Mam stery Omegi 5.12… Może zainstalować, tak jak ty, Catalysty 4.2? :?

Ekhem… mi na A1600XP + 512 ram DDR 266 + GF3Ti200@, chodzi w płynie w 640 na ful bez aa i overbrightu, na 800 polowa paska bez aa i overa, da sie grac tez na 1024 ale wtedy prawie minimal. z overbrightem gralem na 800 i 640 i lekko sie cielo

Żeby nie zaczynać następnego tematu zapytam się tutaj. Mam komp Pentium IV 3.0 GHz, 1GB Ramu, kartę grafiki Radeon 9000 SE (stery Catalyst 4.2 bodajrze), Win xp. Pokombinowałem trochę z ustawieniami i max co mogę ustawić, by gra przez większość czasu się nie cięła (bo w niektórych momentach troszkę przycina):

Rozdzielczość 800x600

Wygładzanie krawędzi: wyłączone

Filtrowanie tekstur: wyłączone

Synchronizacja pionowa: Wyłączona

Detele cieni: opcja niedostępna (wyłączone)

Szczegóły odbić od nawierzchni: 2/3 paska

Szczegóły świata: 2/3 paska

Szczegóły geometrii samochodu: Wysokie

Szczegóły refleksów: Wysokie

Odświerzanie refleksów: 2/3 paska

Zwiększenie jasności: wyłączone (jak włączę to spada płynność naprawdę nieznacznie, wyłączyłem raczej dlatego, bo wkurza mnie ten efekt)

Efekty wizualne: Niskie (Też nie włączyłem ich raczej dlatego, że mnie wnerwiają, niż dlatego że mi spowalniają grę)

Czy tak mniej więcej powinna mi działać gra, czy można wycisnąć więcej?

Ciesz się że Ci w ogóle działa…

nie rozumiem ludzi, ktrórzy mają archaiczne karty graficzne typu 9200 i dziwią się, że Most Wanted im się tnie :lol:

przecież ta gra nafaszerowana jest shaderami i innymi wodotryskami, które wymagają co najmniej wsparcia sprzętowego dla DX9.0c :slight_smile:

Masz za mało RAM-u aby grac na najwyższych detalach.