Need For Speed Most Wanted

Witam, mam problem z tą grą. Mam bardzo dobrego kompa Pentium D 830 2x3.0 Ghz Geforce 6700Xl 128 MB (produkowana tylko do kompów Mediona)

1024 DDR II ram. Na początku w menu normalka a pożniej gdy chcę pograć zacina i trzeba resetować. Co robić??? U kumpla który ma gorszego kompa idzie 2.4 Ghz Karta Geforce 3 albo 4 i 766 (chyba) ram. W czym problem??

Pomocy.

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swej karty graficznej? ( http://www.nvidia.pl ). Masz zainstalowanego najnowzego DirectX 9.0c?

Skuteczna może być również reinstalcja gry.

Hmmm :roll: stery są nowe 8.1.8.2 ale directx 8. TO chyba to:pp

A pożniej reinstal. Dzięki

chyba napewno

Nie chyba, lecz napewno :!:

Niestety, to znowu nie to :(( mam DirectX 9.0c i nadal nie działa! !!

Zainstaluj wszystkie aktualizajce do twojego kompa! !!

Lub przeinstaluuj grę !!

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 19:14

Zainstaluj wszystkie aktualizajce do twojego kompa! !!

A jak nie pomoże przeinstaluuj grę !!

BaKa : człowieku o czym ty mówisz, nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj :confused:

hej o co chodzi jesli jak wlanczam drugi wyscig z baronem to mi sie pojawia licznik na caly ekran i jak jade powyzej 100km/h to mi sie pojawia napis ,zatarty silnik’’ i konczy sie wyscig.

prosze o szybka odpowiedz bo bardzo chcialbym zagrac a nie moge sobie z tym problemem poradzic

OMG, ten wyścig to po prostu drag race - wyścig po prostej (mniej więcej :D) trasie. Chodzi w nim głównie o to, by zmieniać biegi w odpowiednim momencie. Idealny moment na zmiane sygnalizuje zielone światełko u góry ekranu. A jak będziesz jechać za długo ze strzałką obrotomierza w czerwonym polu to zatrzesz silnik.

wielkie dzieki !!