Need For Speed Pro Street problem z uruchomieniem na Win 7

Kupiłem dziś na origin store nfs pro street.

Gra od razu pojawiła się na mojej liście w programie origin.

Zainstalowałem i…

lipa.

Wyskakuje mi taki błąd:

prostreet.jpg

To chyba język niemiecki, ale nie znam więc pewny nie jestem.

Mój system to Win 7 x64.

Strona supportu ea aktualnie leży, ale po ostatnim kontakcie z nimi i tak nie bardzo mam chęć korzystać z ich usług niemniej jeśli gry nie uruchomię to będę usiłował odzyskać pieniądze.

Jest to język Holenderski

A to tłumaczenie:

“Nie można uruchomić gry”

“Jeśli chcesz zacząć tę grę musisz się zalogować do EA Download Manager, aby potwierdzić, że jesteś właścicielem, a następnie spróbuj ponownie.”

Ps. Zawsze masz google translator…wpisujesz słowa i naciskasz wykryj język.

Tak w ogóle to gra śmiga na Win 7 x64

Gdzie kupiłeś grę - na pewno na EA Store a nie na allegro - klucz do Holenderskiej wersji gry ??

PS: Uruchom grę poprzez Origin

Kupiłem tu w promocji:

http://store.origin.com/store/eaemea/pl … D.81893100

Promocja w naszym języku, a podczas zakupów również wybrałem PL.

Dodatkowo podczas instalacji też wszystko po polsku.

Już dawno zrezygnowałem z kombinacji z grami. Teraz albo steam, albo origin, albo strony, które są oficjalnie z nimi powiązane.

profilaktycznie załączam screen z instalacji:

prostreet2.jpg

p.s.

Napisałem email do EA. Jakiś czas temu pisałem do nich wiadomość z jakimś problemem. Ekspert odpisał mi w miarę szybko, ale odniosłem wrażenie, że jego poziom wiedzy na temat gry (nie pamiętam jakiej) i komputerów był zbliżony do osoby handlującej sznurowadłami na bazarze.

Spróbuj wgrać jeszcze EA Download Manager jeśli nie masz.

Zastanawiałem się nad tym. Jak by nie było to eadm został zastąpiony przez origin. Jeśli trzeba zainstalować dodatkowe oprogramowanie, które w zasadzie robi to samo co inne to trochę lipa.

Sprawdzę i się odezwę. Może komuś się kiedyś przyda.

Dodane 27.04.2013 (So) 9:57

eadm nie instalowałem, ale odpisał mi support EA. Napisali:

Zrobiłem tak jak opisane powyżej i zmiana nastąpiła. Teraz pojawia się tylko czarne okienko (takie jak w pierwszym poście) i po kilku sekundach znika. Gra nie uruchamia się nadal.