Need for Speed Pro Street - Problem z wydajnością

Otóż problem jest taki - mój sprzęt to Intel Core 2 Duo E8500 przetaktowany na 3.52 (już 3 rok tak leci bez problemów), GTX 560 1GB, 4GB RAM (w tych dwóhc nic nie przetaktowywałem), a system to Windows 7 Ultimate 64. Chciałem na nowo zagrać w Need For Speed Pro Street, ale pojawił się problem z FPS’em. Mam w wyścigu 28-22 FPS. Jest to wersja 1.0, więc nie ma mowy o zanizeniu sztucznie do 30 FPS przez patcha, gdyż go nie ma. Przed wyścigiem, wtedy co jest ta niby widownia, mam 30-55 FPS. Zdziwiłem się dość mocno, gdyż na moim starszym sprzęcie (nie wiem czy aż takim starszym, tylko grafa się zmieniła - GeForce 9800GT) podczas wyścigu leciało po po 40-70 FPS, i bardzo rzadko do 30 FPS. Poczytałem trochę, i mówią, że to wina dźwięku czy coś, ale zmiany jakości dźwięku nie podziałały. Karta dźwiękowa to E-MU 1616m. Proszę o szybką pomoc.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Proszę też nie używać samych wielkich liter, które są uważane jako krzyk.