Need for Speed Pro Street przycina sie dlaczego?

witam jestem posiadaczem laptopa HP compaq nc8430 i mam problem z grą Need for Speed Pro Street a mianowicie przycina sie;( na minimalnych wymaganiach)

parametry sprzetu:

Centrino duo model T2500 2.0GHz

1GB ram

100GB hdd

ati x1600 256MB

poprzednie wersje Need for Speed działają na maxymalnych detalach niewiem co jest grane stery nowe dx tez jest odpowiedni i nie wiem co zrobic macie jakieś propozycje?

wżuć na wjększe ustawienia w grze nie wiem czemu tak jest ale jak ja wżuciłem na większe ustawienia to lepjej chodziło

Za mało ramu do płynnego grania

A jaki Windowsa pewnie Vista?.. to nic dziwnego…

nfs ps jest niedopracowany i tnie się nawet na mocnych kompach, a co dopiero na laptopach

Ja też mam laptopa i NFS Pro Street chodzi mi bardzo płynnie.

Polecam zainstalować Patcha 1.1 z BoosterPackiem. Naprawia błędy z płynnością gry!

u mnie (sprzęt w podpisie) na 640x480 i low detale bardzo płynnie chodzi

40-60fps, karta kręcona

EDIT:

ale ktoś odświeżył :stuck_out_tongue: wtedy miałem 6600 :wink:

windows xp zaktualizowany i miewiem dlaczego tak sie dzieje inne wymagające gry chodzą płynnie a ta sie tnie na minimum ;(

@semigb - A próbowałeś z tym patchem? Jeżeli nie to tutaj masz link:

http://programy.cyberjoy.pl/gry/6170/Ne … h.1.1.html

UWAGA - Patch blokuje kody (nie da rady już wpisać żadnego - i tak nie zadziałają… i dobrze!) oraz blokuje działanie jakichkolwiek trainerów i innych ułatwiaczy. Ponadto poprawia płynność działania, usuwa drobne błędy, wprowadza możliwość gry via LAN, poprawia błędy w grafice, dodaje dwa nowe dni do kariery rozgrywane na nowych torach w Lipsku (są to elitarne tory firmy Porsche na których testowane są nowe modele samochodów tej marki) oraz dwa nowe autka… :wink:

mam podobny problem z NFS PS gdy ustawiam na najlepsze detale to mi menu płynnie chodzi nicsię nie przycina a jak w chodzę do wyścigu mi się przycina nie wiem co jest mój komp spełnia rekomendowane wymagania

Mój komp:

AMD Athlon 64 x2 6000+

3GB ram ddr2 657mhz

Gigabyte 9600GT 512 mb ddr3

bo masz kiepski proc… jakbyś miał e8400 to by było lepiej (a jakbyś go wykręcił do 4GHz no to by było super :P)

nie podkręcaj swojego kompa bo masz go z marketu albo allegro (cały kupiłeś)

teraz to ci nie poszło ty chyba kompa kupowałeś na allegro. i to jest kiepski proc a ty jakiego masz hahhahahahhahahahah słaby proc, słaby proc zastanów się najpierw co piszesz po prostu śmiech na sali jakoś Assasin Creed chodzi mi na pełnych detalach… a tobie się nie chce zainstalować… zacznijmy od tego…

Klopas weź się trochę opanuj :roll: sam posiadasz sprzęt bez rewelacji .

Fan_real spróbuj powyłączać usługi działające w tle może one powodują taki stan rzeczy.

Więc tak rozmawiałem dzisiaj z informatykiem to powiedział że jest to na pewno wina gry a nie kompa biorąc pod uwagę parametry gry wymagania zalecane mój komp jest spełnia co do joty

Więc tak rozmawiałem dzisiaj z informatykiem to powiedział że jest to na pewno wina gry a nie kompa biorąc pod uwagę parametry gry wymagania zalecane mój komp jest spełnia co do joty

oczywiście ze fan real ma dobrego kompa na tą gre… ja mam (Patrz na podpis) I grałem w PS na maxymalnych detalach i na 1024x768 wogole 0 zacięć chodzi bardzo płynnie podobnie jak Call of duty 4 czy wiedźmin :wink: Nie próbowałem jeszcze Crysisa;

chociaż fan real… napewno to nie jest wina ramu ale dlaczego nie kupiłeś 800mhz ram?

bo kupił gotowca! czyli coś takiego gdzie wsadzają codegena zamiast zasilacza xD i to nie wina gry tylko za pewne masz XP… i to zasyfionego (milion aplikacji i 20 używanych a rejestr… aż się z niego wylewa :smiley: )

Przeczyść kompa z syfu programem typu CCLEANER , potem sprawdz kompa progamem antywirusowym i antyspyware i zdefragmentuj dyski a na końcu zrób defragmentację rejestru systemowego programem PAGE DEFRAG.

Ja tak robię i nie mam żadnych problemów gram sobie w Assasin creeda na max detalach z Vsyckiem w rozdzielczości 1440*900 Dx 9.0

Jakiś fetysz z tym gotowcem klopas? Ten komp bije twojego pod każdym względem. A niby na Świście było by szybciej? :smiley: Raczysz żartować ;]

fan_real a nie masz tej gry przypadkiem na dysku C, takim już trochę sfragmentowanym? Inne gry ci się nie zacinają?