Need for speed prostreet

Witam co myslicie o nowej produkcji ea games need for speed pro street dla mnie to /cenzura/ co to za gra tylko na torach bez pał :evil: :evil: :evil: :evil:

Każdy lubi co innego…

mi osobiście taki pomysł nawet sie podoba…

przerają mnie tylko wymagania

wymagania? Bez przesady. :!: Procek 1.6 (Athlon XP 2000+) 256Ram-u i GF 5200…takie straszne :?:

nieoficjalne to:

* Procesor: Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD 2100+ lub lepszy

* Pamięć RAM: 256MB (512MB jeśli korzystamy z Windows Vista)

* Karta graficzna: 128MB, kompatybilna z DirectX 9.0c (co najmniej GeForce serii FX)

* Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

* Miejsce na HDD: co najmniej 4GB

* Napęd optyczny: DVD-ROM

* Połączenie z Internetem: co najmniej 512Kbps (wymagane do gry on-line)

* System operacyjny: Microsoft Windows XP (32-bit) lub Windows Vista

to według ciebie wysokie wymagania??

Również nie mogę się doczekać tej gry. Właśnie rzuciłęm okiem na wymagania i yyyyy w maksymalnych datalach chyba nie pogram a to moim zdaniem wielki plus tej gry - efekty. Po raz kolejny zostaje mi Most Wanted i Underground II. Jeśli nowe NFS przebije te dwie produkcje to zastanawię się nad zmianą mojego 6800 GS.

w nfsu i nfsu2 było podobnie

nieznasz się :stuck_out_tongue:

PS. kto lubi wyscigi “drag” ?? ale takie w stylu nfsu2 a nie z mw bo w mw chodzi tylko o wymijanie a w nfsu2 o perfekcyjną zmiane biegu…

Ja będę myślał jak zagram.

Taki temat chyba niema racji bytu, z uwagi na to że premiera jest…

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=9437

Więc chyba wszelakie spekulacje na temat tej gry, w tym momencie są zbędne, gdyż nikt z nas jeszcze w nią nie zagrał ;]

zur97krosnoodrz proponuję koledze przeczytać regulamin odnośnie podstaw kultury wypowiedzi, jej formy a także nazywania tematów.

Pojawiło się wiele gameplay’ów więc już są konkertne informacje a nie tylko spekulacje. Drag będzie świetny (o wiele lepszy niż nawet w nfs u2) oraz drift (nie to co to dziwne coś co nazwali driftem w carbonie). O reszcie trybów nie wiem za wiele, ale będzie coś w rodzaju sprintu no i będzie circuit.

słabo się orientujesz. Nie tylko po torach ale i po autostradach. Zresztą nie ma co płakać jazda po mieście w MW i Carbonie była żałosna jak i fizyka tych gier. Narazie nfs u2 jest najlepsze.

no właśnie nie wiem czy sobie pogram na swoim sprzęcie

na low powinno smigac wg nieoficjalnych wymagań

miejmy nadzieję :wink:

chyba musze ramu dołożyć

Zmień grafę na jakiegoś radka z serii x1xxx, conajmniej 256mb ramu i będzie luzik

:wink:

Ta jest dosyć ciekawa:

http://kdo.pl/product_info.php/products_id/18103

Do połowy tego roku używałem 512mb ramu i wszystkie gry luźno śmigały, a gdy dołożyłem kolejne 512mb to nie zauważyłem wielkiej różnicy, a tak właściwie to żadnej różnicy.

Po takich zmianach powinien działać na średnich detalach bez aa, z 16x filtrowaniem anizotropowym, na ok.25fps.

premiera jest na 20 listopad a co do nfs ps to w dragach przed wyscigiem bendzie trzeba rozgrzac opony a drifcie bendzie mozna jerzdzic parami

na

gram.pl

mozna nabyc przed premiera 2 dni ja juz zakupiłem i czekam z nie cierpliwoscia

nfs3.png

a tu pisze ze za 18 dni… :stuck_out_tongue:

[offtopic]co jest według was lepsze nfs ps czy tdu??[/offtopic]

W Polsce kolego.

:shock:

:shock:

Polecam naukę a nie granie w gry ;]

btw // ja gierkę będę miał wcześniej niż 20 listopada, bo w Polsce jak wiadomo zawsze wszystko jest później :expressionless:

a ja jeszcze lepiej bo później od ciebie :smiley:

2 listopada, a nie 20… Tego dnia wyjdzie w Polsce. W usa premiera będzie 31 października.

siądzi mi to dość dobrze na moim kompie??

P4 2,93 GHz

1GB ram

GF 7300GT 256mb (gigabyte)

80GB HD

tracer 4life 400w

licze na wiecej niz detale na low da rade?? :twisted:

Jasnowidzów chwilowo nie posiadamy…

Dowiesz się jak będą już podane oficjalne wymagania, lub wydane zostanie demo (o ile w ogóle się ukaże)

Na pytania tego typu, na tym etapie nie ma odpowiedzi…