Need For Speed SHIFT - Wasze wrażenia

Dla mnie to jest jakaś pomyłka…wymagania duże, dziwaczny model jazdy - ani to arcade, ani symulacja…arcade to to nie jest, bo łatwo wypaść z trasy, wpaść w poślizg, gra tylko na kierownicę, symulacja też nie bardzo, bo do GTRa to jej wiele brakuje…jakby czołgiem jakimś jeździł. Nadal wolę GRIDa.

Podsumowując moim zdaniem, serie NFS :

Underground, Underground 2, Most Wanted = Super gry !

Carbon, Undercover = totalne dno !

ProStreet = na początku słaby później nawet, nawet…

Shift = dobra gra na full ładna grafa, gra niezbyt trudna dobre efekty dźwiękowe.

Jak tak mówisz to mnie wpierw do tego przekonaj.

Darujcie sobie, w Shifta trzeba grać na w miarę dobrej kierownicy i monitorem z HD, reszta niech lepiej zakupi DIRTa 2. Chyba od początku było wiadomo, w jakich graczy tym razem wycelowało EA. Wybaczcie, większość uzasadnień mnie nie przekonuje, nie podoba ci się to po co grasz?

nie gram i tak mnie nikt nie przekona to Shifta chyba że na kierownicy jeszcze spróbuję

No właśnie nie wiadomo, bo model jazdy jak na zręcznościowy jest za trudny, ale symulacja to też nie jest. Symulacja to jest GTR, zagraj sobie w którąś z części GTRa, a zobaczysz, że szarżowanie w stylu Shifta skończy się pierwszym lepszym wypadnięciem z zakrętu. Shift pozwala jednak na dużo większą swobodę, ale nie na taką co np. Underground 2.

Siema :slight_smile:

mam pytanko. :stuck_out_tongue:

czy w nfs shift są legalne wyścigi ?? z góry thx. ; ))

tylko legalne…

żal. ;(((((

tak kocham nielegale. ;/

nfs schodzi na psy…

To wiadomo od czasu wydania Carbona.

wystarczy w opcjach ustawic wszystko na doswiadczony bez pomocy to wtedy posmakujesz co to prawdziwa jazda :smiley: a gierka super :slight_smile: według mnie najlepsza część NFS

Gra fajna ale jak ktoś ma kierownice ,na klawiaturze gra się beznadziejnie

ja tam wole NFS:MostWanted :stuck_out_tongue:

@UP Też wolę MW :slight_smile: Jednak SHIFT przypadł mi do gustu. Lubię sobie pojeździć na xboxie. Drifty bardzo mi się spodobały, nie ma już jak w U2, że robisz drifty po 500tys, tutaj sztuką jest zrobić 1,5 tys jednym driftem. Może niektórzy są już wprawieni, lecz ja rzadko gram i nie często wychodzi mi coś takiego ;D. Z samochodówek polecam także Dirta 2 w którego gram także na konsoli. A dla posiadaczy xboxa 360 szczególnie polecam Forze 3, na samym tuningowaniu samochodu można spędzić dużo czasu.

.

kluska1111 , całkiem miło zaczynasz na forum.

Ostrzeżenie za wulgarny język, post wylatuje.