Need for Speed Underground 2 - nie widać żadnych wyścigów

Otóż postanowiłem sobie że przejdę grę Need for Speed Underground 2 i zacząłem po kolei przechodzić wyścigi, otwierały mi się nowe tereny aż doszedłem do 65% gry, teraz nie mam już żadnych wyścigów, mam widoczne tylko same sklepy, znalazłem na innym forum użytkownika z podobnym problem ale wskazówki które dostał na tamtym forum nie działają u mnie, po przejściu ostatniego U.R.L’a dostałem wiadomość że ( z tego to przetłumaczyłem), mam oddać pojechać do Car Lot’a i oddać swój samochód. Byłem we wszystkich 3 Car Lot’ach i oddawałem po kolei każdy samochód ale nic to nie dało. Przeszedłem także wszystkie wyścigi w zakładce Garaż/World Map. Mam odblokowane wszystkie samochody do Subaru razem ze Skyline’em, mój samochód ma Visual Rating 10.0 więc maksymalny. Nie wiem co dalej robić, więc proszę was o pomoc.

Raczej miałeś kupić w CL jakiegoś SUV’a.

Można by jaśniej?? Nie rozumiem tych skrótów :?

0Kolega ma na myśli, że raczej miałeś kupić jakiegoś SUV’a (SUV) w Car Locie.

Jaśniej?

BTW Jak byłem we Lwowie w kafejce internetowej to tam grałem w NFS:U2. Załadowałem jakiegoś save’a i miałem jak ty :slight_smile: Z tego co usłyszałem to problem tkwił w tym, że ten ktoś który grał na tym save’ie poprzechodził wszystkie URL’e a później chciał inne wyścigi. A tak nie wolno :stuck_out_tongue: Ponoć URL’e trzeba przejść na końcu.

Tak słyszałem :smiley:

Jednym z SUV’ów w NfS to chyba Hummer.

Aha, teraz już rozumiem, wziąłem Hummera, bo wyczytałem gdzieś że są dale niego specjalne wyścigi, ale jakość to nie dało żadnego efektu. A U.R.L’e przechodziłem na końcu…

Idziesz do garażu i tam jest opcja “World Map” która pokazuje wszystkie wyścigi po kolei we wszystkich dzielnicach, nawet bez terenówki możesz przejść całą grę, ja Mazdą RX-8 ścigałem się z hummerami :smiley:

Ok Dzięki bardzo za pomoc, po prostu nie wiedziałem że w “World Map” w Garażu mogę przesunąć się na inny “Stage” np. 2 i 3 :). Dzieki serdeczne, wszystkim za porady.