Need For Speed Underground 2 przez hamachi

Witam mam pytanie jak założyć serwer przez hamachi czy jeśli mam zmienne ip to na hamachi będzie stałe, a jak już załoze to gdy będę miał wyłączony komputer to inni gracze będą mogli grać na moim serwerze. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje

Hamachi to nie serwer, to program symulujący sieć lan. Każdy kto jest wpisany na liście hamaka do sieci może zakładać i hostować gry. Zmienne IP nic tu nie zmienia - logujesz się do hamachi poprzez konto.

mam też podobne pytanie o hamachi.

Załozylem z kumplami sieć, działała bez zarzutu. gralismy, wyszstko bylo ok. ale penego dnia, chcielsimy grac i moje hamachi odmówiło współpracy. NIe mogę z nikim się połaczyć, w nic zagrać. Kumple między sobą ogą grać spokojnie, ja nie moge połączyć się z żadnym. co moze być przyczyną???

(w połączeniah sieciowych hamachi jest włączone)

To z tego co zrozumialem to gdy ja mam wylaczone hamachi to inni gracze moga grac w mojej sieci. a co do zalozenia sieci to w pliku server.cfg kasuje ostatnia linijke i wpisuje ip hamachi czy zostawiam bez zmian

Dodane 22.04.2009 (Śr) 18:26

No odpowie mi ktoś czy jak mam kompa wyłączonego to inni gracze mogą grać w mojej sieci

tak, mogą. bez względu na wszystko mogą gracv między sobą.

Dobra jest git zrobiłem to co pisałem skasowałem ostatnią linijkę zamiast tego wpisałem ip hamachi ale chyba nie potrzebnie i juz można grać

jak ktoś chce pograc niech wbija

sieć: >NFS Underground 2<

hasło: nfs

sieć: NFS_sajo18

hasło: nfs

Dodane 14.12.2010 (Wt) 21:16

sieć: NFS_sajo19

hasło: nfs

Dodane 05.01.2011 (Śr) 21:01

sieci juz pełne wiec zrobilem nowa… zapraszam!

sieć: NFS_sajo20

hasło: nfs

www.nfs24.pl jest to innowacyjny projekt, którego głównym założeniem jest zjednoczenie wszystkich użytkowników grających w grę NFS: Most Wanted, oraz Underground2 na jednym wspólnym forum, dzięki grze w sieci LAN. Taką możliwość daje wam jedynie nasze forum.

Turnieje organizowane są codziennie od Poniedziałku do Niedzieli, każdy turniej zliczany jest do generalnego rankingu, który aktualizowany będzie na bieżąco. Niebawem przewidujemy także turnieje (SPONSOROWANE) o bardzo wartościowe nagrody, dla głównego zwycięzcy turnieju. Nasze forum rekrutuje na stanowisko moderatora, osoby, które obejmą to stanowisko zajmować się będą prowadzeniem turniejów. Więcej szczegółów na naszej stronie.

UWAGA: Nie wymagamy posiadania oryginalnej kopii gry. By brać udział w turniejach organizowanych przez nasze forum wymagana jest wersja gry 1.3(Most Wanted)1.2(Underground2), oraz spolszczenie. Bez wyżej wymienionych plików, nie będzie możliwe połączenie z drugim graczem.

www.nfs24.pl