"Need For Speed Underground" na PC - spolszczenie

Pytanie dotyczy gry NEED FOR SPEED UNDERGROUND na PC.

Szukam spolszczenia do gry aby spolszczenie tłumaczyło na język Polski menu. Skąd pobrać, ściągnąć spolszczenie do tej gry ?
Posiadam system Windows Vista Home Basic (32 Bit).
Chciałbym aby gra była w języku Polskim i szukam do niej czyli do menu spolszczenia i info na temat tego spolszczenia tej gry.

To spolszczenie pobrałem do tej gry z strony www.spolszczenia.pl i próbowałem 3 razy już i za każdym razem to nic nie dało… więc to nie jest spolszczenie do gry tylko jakieś bez sensowne pliki…

Jeszcze raz powtarzam że spolszczenie ze strony spolszczenia.pl to nie działa w tej grze…mojej… którą mam oryginalną na cd

https://programy.net.pl/program,need-for-speed-underground-spolszczenie.html

Może stąd?

Zaraz to sprawdze z tej strony WWW:
https://programy.net.pl/program,need-for-speed-underground-spolszczenie.html

i napiszę czy to działa czy nie…

Werdykt jest taki że też nie działa. Hmmm… może ta gra powinna sie uruchamiać od razu spolszczona bo w ustawieniach nie ma zmiany języka… i jeśli od razu powinna się uruchamiać spolszczona to też spolszczenie nie działa !!!

https://www.miastogier.pl/plik,pc,72.html
Wydaje mi się, że te spolszczenia dodają tylko napisy pl, natomiast gra i tak będzie w swoim języku.

Bez logowania z tej strony WWW: https://www.miastogier.pl/plik,pc,72.html to nie da się pobrać nawet tego pliku !!! :frowning:


Tutaj spróbuj. Sekcję pobrania spolszczenia powinieneś znaleźć bez problemu.

Z tej strony spolszczenie też nie działa: https://programy.net.pl/program,need-for-speed-underground-spolszczenie.html

Z tej co podałem wyżej, powinno działać, ale na NFS Polska musisz się zarejestrować. Spolszczenie całego menu i gui bez trailerów. Ale nie wiem czy rejestracja coś kosztuje. Może inne osoby mają konta na nfs polska i się wypowiedzą. Co bądź jest tu spolszczenie, które waży nie 100 kilka kilo, lecz parę mega.

Muszę się tam zarejestrować i za pobranie pliku zapłacić czy nie płacić ? Pytam bo to wielka różnica ! Odpisz.

Co do pobrania plików nie powinno nic kosztować. Zauważ, że są różne patche do gier. Za patche nigdy się nie płaciło, jak pobierałeś poprawkę do gry. Natomiast nie wiem czy sama rejestracja jest darmowa. Ja nie potrzebowałem nigdy konta na nfs, bo w gry tego typu nie grywałem. Dlatego nie umiem powiedzieć nic o tym czy sama rejestracja darmowa. Trzebaby zobaczyć ich regulamin rejestracji.

A napisz mi co zrobiłeś z tymi plikami po pobraniu?


Odnośnie tej strony, co ci podałem. Przeczytaj.

Jemu chodzi o spolszczenie całego menu i gui gry. Te spolszczenia, co wcześniej były podawane, one dają tylko napisy pl do jego wersji gry.

Plik zainstalowałem do głównego katalogu i odpaliłęm gre i nic zero.
Potem zdeinstalowałem gre i zainstalowałem i znowu zainstalowałem to tłumaczenie do katalogu innego ale też to nic nie dało… Widze że wiele stron daje tandetne tłumaczenie czyli spolszczenie, które tak na prawde ,nic nie spolszcza" i i nic ne robi… :frowning:

Mnie chodzi o spolszczenie gry i menu gry…

Na stronie nfspolska.pl też jest spolszczenie i chętnie bym je pobrał ale nie umię bo rejestracja jest na stronie WWW:
https://nfspolska.pl/register.php
na której ,bez ogródek" pisze że tak to ujme ,szukaj wiatru w polu" bo pisze coś takiego na odczepne i nie ładnie że takie coś wstawili:
Obserwuj nas w mediach społecznościowych!

To tu moje pytanie: medii społecznościowych jest dużo… o jakie im chodzi ? Mam szukać wiatru w polu ( głupiego szukają czy co ? ).
Gdzie znajde to ,medio społecznościowe" aby sie zarejestrowac i pobrać uffff to spolszczenie z tej strony WWW:

Ale się napisałem - może ktoś pobierze i poda mi linka z jakiegoś serwera lub strony WWW swojej ? Chętnie ściągne i sprawdze czy to działa czy nie…