Need for Speed World "jak grać"? LEGALNIE

Cześć. Chcę kupić przez neta tą grę prosto ze stronki EA. Rozumiem, że dostanę jakiś kod upoważniający mnie do jej pobrania? Jeśli tak, to co będzie gdy kiedyś będę zmuszony sformatować dysk, albo co ważniejsze - chcę kupić tą grę, ściągnąć ją na swojego laptopa, testować, zagrać i oddać synowi na jego PC. Mogę ją wtedy u mnie usunąć, a on do siebie ściągnąć i na tym samym kodzie czy nr. seryjnym grać?

Dostaniesz w mailu kod i link do pobrania gry, albo jakiś downloader.

Gry są na licencji BOX, więc można je przekazywać dalej. Ważne, żeby była używana na jednym stanowisku.

Więc:

Po zakupie pre-ordera będziesz musiał ściągnąć klienta ze strony http://world.needforspeed.com/, ściągniesz przez to grę. Następnie, po aktywacji u nich (sami to zrobią, klucz nie jest potrzebny teraz, może do oficjalnej…). Można ją też niby ściągnąć przez EADM, ale coś nie mogę tego zrobić jeszcze, może trzeba czekać na oficjalną datę wydania, sam zakupiłem preorder już półtora miesiąca temu.

W momencie, kiedy będziesz chciał przenieść grę na komputer syna, nie będziesz musiał jej wyrzucać od siebie. Wystarczy, że po zainstalowaniu gry zalogujesz się na swoje konto. Nie będzie to żaden przekręt (wyraźnie jest na stronie EA napisane, iż można się logować z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do internetu).

Kupiłem już w przedsprzedaży pełen pakiet za 49zł. Niestety ściągnąć tą grę to loteria :confused: chyba serwery mają zawalone, bo zaczyna pobierać i w różnych momentach przerywa wywalając komunikat, że “złe” połączenie, albo żeby spróbować później, bo błąd u nich na serwerze…

ps. po godzinie walki ze wznawianiem pobierania, pomógł restart kompa. Wszystko działa.

No to masz fart… Bo ja nawet zalogować się nie mogę ;f

Dodane środa, 21 lipca 2010, 16:04

EDIT1:

Już mogę xD

Ściągam… Ufff.