Negatyw na allegro dla zabawy

(Devilek33) #1

witam

wystawiłem przedmiot na allegro użytkownik kupił sobie dla zabawy aby wystawić mi negatywa

więc mam pytanie co mogę jeszcze zrobić ponieważ już odpisałem na komentarz i wystawiłem mu negatywa ??

czy jest możliwość usunięcia tego negatywa ??

(P@zik) #2

Jest mozliwość unieważnienia owego komentarza za zgodą Twoja i tego kto Ci go wystawił.

(Devilek33) #3

a gdzie moge wypełnić wniosek aby allegro zwróciło mi kasę i sie tym zajęło ??

(neo10) #4

Jak wygrał to jest prawnie zobowiązany to kupna tego co wylicytował.. pisz do allegro że nie wywiązał się z umowy kupna i wystawił ci negatywa.. dodaj też że wystawiłeś takiego także jemu i teraz piszesz do allegro aby się za delikwenta wzięli ;]

(P@zik) #5

Dokładnie, a gościa możesz postraszyć odpowiedzialnością cywilną ;]

(Devilek33) #6

ok dzieki

(Sidhmor) #7

Dokładnie tak zrób, z tym że allegro nie zwróci Ci kasy za to że on Ci jej nie wpłacił. Ale faktycznie jest zawarta pomiędzy wami umowa kupna-sprzedaży i facet/laska jest zobowiązana za niego zapłacić z tym że jeżeli chcesz pieniądze to czeka Cię droga postępowania sądowego. W pozostałych kwestiach allegro winno Ci pomóc.

(Jadwiga Poczta) #8

powinieneś się chociaż o zwrot prowizji upomnieć skoro transakcja nie doszła do skutku... no i jak dostałeś tego negatywa to możesz na niego odpowiedzieć, czyli dopisać pod tym negatywem swoje zdanie o tym jak gość Cię wyrolował, lepsze to niż nic...