Negatyw na allegro dla zabawy

witam

wystawiłem przedmiot na allegro użytkownik kupił sobie dla zabawy aby wystawić mi negatywa

więc mam pytanie co mogę jeszcze zrobić ponieważ już odpisałem na komentarz i wystawiłem mu negatywa ??

czy jest możliwość usunięcia tego negatywa ??

Jest mozliwość unieważnienia owego komentarza za zgodą Twoja i tego kto Ci go wystawił.

a gdzie moge wypełnić wniosek aby allegro zwróciło mi kasę i sie tym zajęło ??

Jak wygrał to jest prawnie zobowiązany to kupna tego co wylicytował… pisz do allegro że nie wywiązał się z umowy kupna i wystawił ci negatywa… dodaj też że wystawiłeś takiego także jemu i teraz piszesz do allegro aby się za delikwenta wzięli ;]

Dokładnie, a gościa możesz postraszyć odpowiedzialnością cywilną ;]

ok dzieki

Dokładnie tak zrób, z tym że allegro nie zwróci Ci kasy za to że on Ci jej nie wpłacił. Ale faktycznie jest zawarta pomiędzy wami umowa kupna-sprzedaży i facet/laska jest zobowiązana za niego zapłacić z tym że jeżeli chcesz pieniądze to czeka Cię droga postępowania sądowego. W pozostałych kwestiach allegro winno Ci pomóc.

powinieneś się chociaż o zwrot prowizji upomnieć skoro transakcja nie doszła do skutku… no i jak dostałeś tego negatywa to możesz na niego odpowiedzieć, czyli dopisać pod tym negatywem swoje zdanie o tym jak gość Cię wyrolował, lepsze to niż nic…