Negatywny test WGA na legalnym systemie-dlaczego?

Witam!

Niedawno kupiłem laptopa Dell Latitude C610,sformatowałem dysk i zainstalowałem XP,podczas instalacji wpisałem klucz z naklejki która była pod spodem lapka.

Nod32 zaczął mi wyć,ze mój system jest nie aktualny,więc ściągnąłem kilka aktualizacji.Aby ściągnąć resztę trzeba było przejść test legalności systemu.

Jakim cudem wyszło mi,że mój system jest nieoryginalny? “Klucz produktu znaleziony w tym komputerze nie jest prawidłowy dla Twojego regionu.”

o co chodzi? pomóżcie

pozdro

Jaki system był pierwotnie na laptopie…? Jeśli Vista to czemu się dziwisz.Klucz z Visty nie pasuje do XP-eka

stalesz , najpierw się sprawdza potem pisze.Dell Latitude C610 to stary laptop więc XP.

a może problem leży w tym,że nośnik z którego instalowałem to nie był OEM,tylko jakaś kopia korporacyjna “niewiadomego pochodzenia”?

no i sobie odpowiedziałeś czemu :slight_smile: nośnik musi być zgodny z certyfikatem jak OEM to OEM :slight_smile:

Ale jakby to była wersja korporacyjna by w ogóle nie musiał aktywować systemu.Wersja korporacyjna ma w sobie zawarty klucz. :smiley:

Dziękuje, temat do zamknięcia