Neo 1024+azureus i niski transfer


(Marcin E Pc) #1

Witam!

Od niedawna posiadam neostrade 1024, program standardowy od neo, sterowniki do modemu standardowe z zestawu (modem- ZXDSL 852), ze stron wszystko ok, a azureus pliki które mają dużo seedów ściąga z prędkościami 10-20kb/s i do tego jeszcze strasznie skaczą prędkości. Antivirus ma azureusa przepuszczać. Co zrobić żeby transfery były szybsze?

Pozdrawiam


(Pioters) #2

nie ma róży bez kolców. To, że masz taki szybki transfer nie oznacza, że będzie z tą szybkością ściągał. W większej mierze zależy to innych oraz ile dany torrent ma seedów i peerów. Chociaż z doświadczenia wiem, że im więcej ww jednego i drugiego to nie zawsze daje super transfer.

Po prostu jeżeli ściągasz torrenta w sumie od 20 ludzi i od każdego po 1KB/s to ci wyjdzie 20KB/s. logiczne.

A dlaczego o każdego tylko po 1KB/s? Jeżeli On wysyła dane do 15 ludzi a jego prędkość wysyłania to 15KB/s to....logiczne.

I z taką prędkością jaką on wysyła ty będziesz sciągał i NIC na to nie poradzisz! no chyba , że masz problem z NATem - tak jak ja :slight_smile:

Złączono Posta : 27.10.2006 (Pią) 12:46

a prędkości Ci skaczą bo jedni się dołączją a inni odłączają. Jedni mają szybkie prędkości wysyłania inni nie. To też zależy do ilu osób oni wysyłają dane.

tak ja napisalem wyżej --> twoja pr. ściąg. od 1 gościa= jego pr. wysył. : ilość osób do których on wysyła!


(Marcin E Pc) #3

no tak ale jak ja mam dodane do ściągania 4pliki które mają 30seedów i 5-6 perów to prędkości powinny być dobre. Jestem połączony z 20-27seedami na plik. I problemów z NAT-em nie mam. A pliki które ściągam to udostępniam do ratio 1.0 i dopiero usówam.


(boger) #4

czyli ssasz 4 pliki na raz??

to teraz sobie wlacz:

http://www.sysinternals.com/Utilities/TcpView.html

i zobacz jak twoja siec ladnie sie zapchala