Neo 128 , zdziwienie

mam neo 128 i moje zdziwienie że pliki ściągane są po 30-40 bk/s, czemu tak sie dzieje ??

zawsze pliki ściagały mi sie po 15-17 kb/s.

a tu macie screena jak niewiezycie :

ggg6ar.th.png

Napisz co to za łącze.

Moze komuś coś się pomyliło :slight_smile: Zdarzają się takie przypadki.

no napisałem neostrada 128, max transfer dla niej powinien być i był 15-17 kb/s

kolego czasem nie składaj reklamacji w tp :smiley:

to jest pomyłko tp poniewż mają jakieś kłopoty :smiley:

no co ty, chyba by mnie porypało, jak ściagałem dzisiaj jeden program z netu nawet miałem transfer 54,4 kb/s, ciekawe dlaczego taki transferek nagle mi sie pojawil??

przeciez przy mojej neo to niemozliwe!!

do tej pory uwieżyć nie moge .

Witam.Ja też mam neostradę 128 i czasem a nawet prawie zawsze srtony www otwierają się szybciej niż 16 KB/s .

Mam to samo ale na początku pobieranego pliku się tak dzieje a z czasem pomału maleje

idealny3 cały czas Ci sciąga po 30-40 ? Czy tylko przez chwile ? Jak całyy czas to mozliwe że coś im sie pokręciło, mają zawsze burdel.

Mój kumpel miał neta z TPSA przez 8 miesiecy (za free) chociaż złożył rezygnacje. :smiley: :smiley:

nom dokładnie, ściągałem plik 34 mega miał,a pod koniec to miałem transferek 65 kb/s :D:D

coś naprawde jest nie tak…

a juz chciałem zmieniać neo na 512 , heh i nie musze …ciekawe czy to na stałe czy tylko przez pare dni bede miał tak…

zależy od tego jak sie szybko zorientują, być moze po kilku miechach :smiley:

ja miałem podobnie tyle, że w netii, gdy podpisywałem umowę na łącze 128kb podkoniec września do końca października mogłem testować łącze 640kb, ale miałem je aż do połowy stycznia, a i teraz prędkość dochodzi do 170kb

ja bym chciał żeby nigdy sie nie skapneli :D:D

wiem, nigdy w życiu sie nie odezwe

nom mam farta, ale tego nie grali,

Uważaj, bo forum czytają Panowie z Tepsy :twisted:

Boczi, jakby oni czytali nasze forum to mieliby 1 wpadkę na 365 dni a nie jak dotychczas 365 wpadek na 1 dzień :smiley:

A widzisz takie 2 komputerki migające koło zegarka?? Weź na nie najedz i wpisz jaką masz tam napisaną szybkość.

100,0 Mbps

asteriks to było chyba pytanie do Idealnego…

To największa przepustowość karty sieciowej, a neo nie działa poprzez kartę sieciową.

komu dobrze ja mam tylko 163 Kb\s

a to przepraszam, najechałem i wpisałem :slight_smile:

Każdy by chciał :diabel:

Myśle, że będziesz tak miał nie dłużej jak tydzień.