Neo a Łacze radiowe

Co jest lepsze ;?

Neostrada 513 kb/s

Łącze radiowe 1 mb

Jesli chodzi o internet korzystam z emula, gram w gry. Na jakim łaczu z wymienionych wyzej bede mial najwieksza satysfakce korzystania z tych programow?

ogólnie lepiej mieć radiówkę niż neo - brak limitów. Ale czasem na radiówce jest tak jak w przypadku mojego sąsiada co ma łącze radiowe że jak jest zła pogoda to ma kłopoty z netem.

Ja by mwolał radiówke.Nie ma limitów a w Neo jak każdy wie :? Poleca radiówe :slight_smile:

jak mi się skończy umowa z TP to przechodzę na radiówkę :smiley:

polecam :slight_smile:

Polecam lącze radiowe.

Łącze radiowe.

PS A jaka jest cena, abonament tej “radiówki”?

Ja polecam neo poniewż jak już napisal Detektyw997 w złą pogodę będzie ci się trudno polaczyć, albo wogóle się nie połączysz. Moja koleżanka ma i jak jej się skończy umowa to przenosi się na neo, bo czesto się połaczyć nie może.

Witam

Ja jestem posiadaczem radiówki :slight_smile: :slight_smile: nie ma znią problemów :slight_smile:

Ale są plusy i minusy :slight_smile:

w neo ten limit

a przy radiówce DC++ i inne p2p słabo działają :frowning:

Mim zdaniem lepiej miec lacze radiowe

Jak to słabo ?? Działąją bardzo dobrze :wink:

a jak torrent działa ? :shock:

wlasnie cena tez odgrywa tutaj wana rola

radiowka 50 zl - 1 mb

neo 512 - ok 100 zl

A czy musisz na jakiś czas zobowiązywac się umową, zawierając ją w przypadku wzięcia łącza radiowego?

tak , musze

Ja tam bym wziąl radiówke :wink:

Zdecydowanie radiówke tym bardziej że jest tańsza

Kolega ma to samo i narzeka wlasnie na anomalia pogodowe:). Ja bym porównał radiówke z 3 generacją telefonów, tania ale słaba, poniewaz w obu wypadkach sie rozłacza. Ja tam wole coś sprawdzonego, moze za pare lat jak to udoskonalą:)

Jam mam radiówkę 32kb/s i mi chodzi tak jakbym miał neo 1024

z netu mi ściąga od 110-220(róznie) a torrenty mi raz ściągało z prędkością 110kb/s(ale musi być dużo żródeł),a tak normalnie torrentem ściąga mi 10-40kb/s.W tej chwili jestem bardzo zadowolony.Tyle że kiedyś mnie wkur… jak net nie działał.teraz wyminili nadajniki i śmiga że ho ho