NEO... Długie uruchamianie sie CoD 1/UO/2 POMOCY!

Mam jak dla mnie duży problem, lecz niektórzy pomyślą, że zaśmiacam forum ;/ Czyli tak … posiadam dzielone łącze NEO 1024kb/s na 4 osoby routerem D-LINK 524-T i od pewnego czasu gra Call of Duty 1 , 2 i United Offensive zaczęła włączać się ponad minute, a komputer nic nie robi. Gram często w tą gre i uruchamiam ją kilka razy dziennie i za każdym razem muszę czekać co jest strasznie denerwujące. Jak odłącze kabel od routera czyli odłącze NEO gra włącza się 5 sekund…(tak właśnie było kiedyś na routerze) acha dodam jeszcze, że jak podłącze się sam pod MODEM problem nie znika ;/ Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? ? ? Proszę o POMOC :cry:

Nie zaśmiecasz forum, raczej sprawdź czy wszystko masz w pożądku z sieciówką innego rozwiązania chyba niema. Ja bym na twoim miejscu moze jeszcze coś pogrzebał w opcjach tej gry. Może tak ma być, że się tyle włancza podczas, gdy chcesz grać na sieci. Skoro podłanczałeś modem to niema tu mowy o uszkodzonym kablu raczej

Sieciówke sprawdzałem, więc odpada. W mojej sieci jest 3 graczy, którzy graja w tą gre i każdy ma ten sam problem od tego samego czasu :P. Opcje gry także odpadają ;] A wszyscy gracze, których znam nie mają tego problemu. Możliwe, że coś jest z neo, albo z zablokowanymi portami… n/c

Złączono Posta : 02.08.2007 (Czw) 18:21

JEŚLI KOMUŚ DOKUCZA JESZCZE TEN PROBLEM - ZAPRASZAM --> http://pclab.pl/forum/lofiversion/index … 65897.html