NEO i soft

(Duch) #1

witam!!

ratujcie....

mam pytanko:

jak zainstalować alternatywne oprogramowanie do Neo... cFosSpeed; AutoConnect i te sprawy...

wiem, że trzeba odinstalować aplikację Neo i konfigurować ręcznie... ale wszelkie moje próby spełzły na niczym!! :help:...

(boczi) #2

Na podstronie: http://neostrada.info/instalacja.php masz wszystko opisane, w zależności od Twojego modemu. Warto zajrzeć.

(Maniooo666) #3

Witam,

dokładnie. Poniższa porada musi działać, bo jest wypróbowana wielokrotnie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 2A+apli%2A

Konfiguracja Autoconnecta jest banalna, nie będziesz miał problemu.

Co do cFos, jest to program płatny, więc ja sobie odpuściłem.

Jeśli jednak koniecznie chcesz, to zerknij TUTAJ.

(Duch) #4

dzięki boczi za pomoc, ale to jest ręczna instalacja modemu :slight_smile:

a modem mam już installed; chodzi mi o zastąpienie aplikacji Neostraday inną... cFosSpeed itp. itd. etc.... :lol:

(Pkans) #5

duchu, ty mylisz pojęcia: Soft do neo ma ci ułatwić wykreowanie mozliwości nawiązania połaczenia, czyli żebyś mógł sie połączyć. Wiec jeśli masz zainstalowany modem, zrobione połączenie ( według wyżej podanych linków) to poprostu sobie instalujesz to oprogramowanie o którym piszesz i już po sprawie :). Żadna filozofia

(Duch) #6

dobra zainstalowałem... na razie działa...

tylko wkurza mnie niemiłosiernie jeszcze ikona w trayu Bezpieczne usuwanie sprzetu - modemu :expressionless:

i to, że na pasku mam cały czas aplikację NeostradaTP :evil: :x

(Musg) #7

tylko wkurza mnie niemiłosiernie jeszcze ikona w trayu Bezpieczne usuwanie sprzetu - modemu :expressionless:

ta ikona jest ok i nie ruszaj jej przydaje sie przy usuwaniu bezpiecznie sprzetu mam tak samo i kiedys probowalem przy niej majstrowac co zakonczyło sie usunieciem portow :slight_smile: nie radze

(boczi) #8

Nie usunąłeś jej? Usuń i skonfiguruj na nowo, moja rada.

A bezpieczne usuwanie sprzętu - tej ikonki w trayu nie da się usunąć, ew. możesz zrobić tak: Prawoklik na pasku zadań START->Właściwości->Pasek Zadań->Dostosuj->Zaawansowane. Tam zaznacz, by ikonka ta była zwsze ukryta.