NEO i soft

witam!!

ratujcie…

mam pytanko:

jak zainstalować alternatywne oprogramowanie do Neo… cFosSpeed; AutoConnect i te sprawy…

wiem, że trzeba odinstalować aplikację Neo i konfigurować ręcznie… ale wszelkie moje próby spełzły na niczym!! :help:…

Na podstronie: http://neostrada.info/instalacja.php masz wszystko opisane, w zależności od Twojego modemu. Warto zajrzeć.

Witam,

dokładnie. Poniższa porada musi działać, bo jest wypróbowana wielokrotnie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 2A+apli%2A

Konfiguracja Autoconnecta jest banalna, nie będziesz miał problemu.

Co do cFos, jest to program płatny, więc ja sobie odpuściłem.

Jeśli jednak koniecznie chcesz, to zerknij TUTAJ.

dzięki boczi za pomoc, ale to jest ręczna instalacja modemu :slight_smile:

a modem mam już installed; chodzi mi o zastąpienie aplikacji Neostraday inną… cFosSpeed itp. itd. etc… :lol:

duchu, ty mylisz pojęcia: Soft do neo ma ci ułatwić wykreowanie mozliwości nawiązania połaczenia, czyli żebyś mógł sie połączyć. Wiec jeśli masz zainstalowany modem, zrobione połączenie ( według wyżej podanych linków) to poprostu sobie instalujesz to oprogramowanie o którym piszesz i już po sprawie :). Żadna filozofia

dobra zainstalowałem… na razie działa…

tylko wkurza mnie niemiłosiernie jeszcze ikona w trayu Bezpieczne usuwanie sprzetu - modemu :expressionless:

i to, że na pasku mam cały czas aplikację NeostradaTP :evil: :x

tylko wkurza mnie niemiłosiernie jeszcze ikona w trayu Bezpieczne usuwanie sprzetu - modemu :expressionless:

ta ikona jest ok i nie ruszaj jej przydaje sie przy usuwaniu bezpiecznie sprzetu mam tak samo i kiedys probowalem przy niej majstrowac co zakonczyło sie usunieciem portow :slight_smile: nie radze

Nie usunąłeś jej? Usuń i skonfiguruj na nowo, moja rada.

A bezpieczne usuwanie sprzętu - tej ikonki w trayu nie da się usunąć, ew. możesz zrobić tak: Prawoklik na pasku zadań START->Właściwości->Pasek Zadań->Dostosuj->Zaawansowane. Tam zaznacz, by ikonka ta była zwsze ukryta.