Neo- Pytanie..?!

Witam mam neo 128… i mam nastepujace pytanie…

Niedługo konczy mi sie umowa… :wink: i mam takie pytanie dotyczące przedłużenia umowy… i mam tam 2 opcje… przedłuz na 12 miesiecy…

lub 24… ?? ile bende placil jak wybiore 12 a ile jak wybiore 24 … dotychczasowo placilem 59 + vat…

Pozdrawiam i dzieki za odp. :lol:

opcje 128 nie mozna chyba podpisac an 2 lata tylko na jeden rok.

więc będziesz płacił jak dotychczas.

jesli wezmiesz 24 miesiace to razem z podatkiem zaplacisz 59,78zł teraz bez podatku tyle placisz a jesli wezmiesz opcje 128 na 12 miesiecy to bierz lepiej 256kb/s bo cena ta sama co przy opcji 128 na 12 miesiecy :smiley: gdyz opcja 256kb/s kosztuje aktualnie 71,98zł (cena z vat) a i promocja zostan z neostrada na 24 miesiace trwa do 31.10.2005 8)

dary.zary takie cos znalazłem http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=h_pr … &p1=24484..

Prosze o wytłumaczenie co mam zrobic krok po kroku…? gdzie isc…?

Z gory bardzo dziekuje… 8)

ja byłem w telepunkcie i rozmwaiałem z bardzo ładna panią która mi wszystko wyjaśniła i dała nawet ulotke :lol: więc i Tobie to proponuje :slight_smile: a co do tej strony to nic ciekawego tam nie wyczytałem z mojej strony nie polecam przechodzic na 24 miesiace lepiej zostan przy obecnej cenie i zwieksz tylko transfer dwukrotnie ja tak właśnie robie :smiley: znaczy sie nie ja tylko mó brat :smiley: bo mi net w domu potrzebny nie jest :smiley:

aha…

A moge teraz przedłuzyc umowe… na te 12 miechy… [przez panel

administracyjny]… a potem sobie isc do tele punktu i podwyzszyc na 256…?

Złączono Posta : 03.09.2005 (Sob) 13:26

Sory ze post pod postem… ale niechce zeby ten topic umarl :?

pomoze mi ktos czy mam zadzwonic do 0-800-102-102 8)

czy pod tyt_neostrada.gif

Złączono Posta : 03.09.2005 (Sob) 23:14

sory ze kolejny post odp mi ktos…?