Neo rozłącza się kilka razy dziennie (terminal płatniczy)

Witajcie, mam problem, mam router edimax, neostradę 10 mb , z antena zewnętrzną wifi podłączoną do routera oraz terminal płatniczy. Problem polega na tym, ze co jakiś czas nie ma internetu - ograniczony dostęp lub brak łączności. Po odłączeniu terminala płatniczego internet działa, kolejna sprawa to to ze działa wifi na laptopie, natomiast na kablu PC już nie (nawet przy odłączonym terminalu) , kiedy nie ma internetu a terminal jest odłączony, dioda ADSL świeci światłem ciągłym, byli już technicy TP ale oczywiście, PANIE TO CHODZI WSZYSTKO A MY NIC NIE MOŻEMY i o. Prosiłbym o jakieś sugestie, z góry dzięki :wink:

Co to za model tego Edimaksa? Napisz dokładnie w jaki sposób jest to wszystko podłączone. Zaloguj się do routera i daj zrzut ekranu ze statusu routera oraz ustawień WAN.

Do czego wykorzystujesz tę antenę i gdzie ona się znajduje (wewnątrz czy na zewnątrz budynku/pomieszczenia)?

Uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html#p3139818

ipconfig /all

route print

netsh interface ip show config

netsh dump > netsh_dump.txt #UWAGA! To polecenie zostanie zapisane do pliku netsh_dump.txt w Moje dokumenty, skopiuj i wklej zawartość tego pliku.

ping dobreprogramy.pl

Daj jeszcze zrzuty ekranu z ustawień routera z zakładki o nazwie podobnej do Security i/lub MAC Filtering, ACL.