Neo strasznie zwolniła :(

Mam neostradę 256 i straszliwy muł się zrobił, wykozystuje tylko do 30 % łącza

http://images3.fotosik.pl/76/cf14d8f1e0b8a546.jpg

o co kurcza chodz ? Transferu napewno nie przekroczyła a choćby nawet dziś 1 czerwca wię powinno być wszystko wporządku z transferem.

smieci też na kompie niema bo był scam Kasperskim ad aware i spy botem. Pomocy bo szlak mnie trafia jak się stronki otwierają :frowning:

====================================

Nie wklejaj takich wielkich screenów bo się forum rozjeżdza :?

Pozdrawiam kuz5

Tak nagle się to stało? Bez niczego?

Polecam na sam początek zadzwonić na infolinię TP i się spytać. Chyba coś modernizują bo mi też neo muli od ok. 17 do teraz jak cholera :frowning:

Te “źródła” nie zawsze są wiarygodne, dlatego wolę się przekonać o tym na własne oczy :slight_smile: W takim razie wrzuć log z HijackThis

Nie. Chłopak ma racje. Sam przez to właśnie przebrnąłem.

Wszedlem na dobreprogramy by ściągnąć jakiegoś antyvira, ale kątem oka zobaczylem temat z forum. Faktycznie, dzis NEO ma jakieś rzuty.

Chciałem ściagnąć coś innego niż avast, bo pomyślałem “może cholera coś przepuścił”, ale skoro nie jestem sam, to pomyślałem, że wina leży po stronie TEpsy. Jak zawsze w takiej sprawie złapałem za słuchawkę… wybiłem 0 800102102 i włączylem stronę do mierzenia predkości netu. Ku memu zdziwieniu pokazało jako takie łącze, wprawdzie nie max ale o 1000% lepsze (podczas pierwszego mierzenia było d:0.03kb a teraz mam 316 w downloadzie :D)

Jak zawsze podniesienie słuchawki poprawiło działanie internetu, coś w tym jest bo to nie pierwsze takie zdarzenie. :smiley:

EDIT// A jednak nie jest cukierkowo. Z owych d:316kb spadło do d:97kb zatem dzwonie i ich jak zwyklę opier**:x .

EDIT //“Nasi technicy pracują nad odświeżaniem transferu, stąd takie spowolnienie na łączach. Prosze o odłączenie i ponowne włączenie zasilania routera.”

To jest TPSA, Oni mnie już czegoś nauczyli, czegoś co mi się przyda na całe życie - cierpliwości. :-x

Pisząc posta, nie używaj kolory czerwonego. Jest on zastrzeżony dla administracji.

Zmieniono kolor

Sdar

Dzwoniłem wczoraj do TPSA 0 800 102 102 i powiadomili mnie że mają awarię, do dziś mieli to naprawić ale widać się nie spieszą. Mam wykupione 512kb/s i spadło mi do 3 - 4 Kb/s

Taka zmiana prędkości to raczej po przekroczeniu limitu. W wersji 512 kb/s limit wynosi 15GB. Widocznie jeszcze nie przywrócili Ci dawnej prędkości.

Objawy takie jak u Was+ ograniczenie liczby jednoczesnych transferów ( przynajmniej tak to wygląda, pełną parą korzystam z BitCometa, a tu co iraz komunikat Cannot connect tracker…)

Chłopaki z Neo naprawiają serwer, mieli skończyć w nocy… trzymajmy za nich kciuki

Skoro temat okazał się nie być problememz komputerem lecz “ćwiczeniami” panów z neostrady, więc przenoszę go do “luźniejszego” działu.